ZÁPAS
05.11.19 | kvalifik. | Eri Hozumi | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-0 | W25 Hua | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Eri Hozumi | Vlada Ekshibarova | |
1. podání % | 22/47 (47%) | 24/49 (49%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/22 (82%) | 11/24 (46%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/25 (60%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/8 (63%) | 0/5 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 29/49 (59%) | 14/47 (30%) |
Vyhrané body celkem | 62/96 (65%) | 34/96 (35%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
2-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-30, 30-40 | ||
Eri Hozumi | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Eri Hozumi | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Vlada Ekshibarova | |
Eri Hozumi | 5-2 | |
6-2 |
2 | ||
0-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Eri Hozumi | 1-0 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
2-0 | Vlada Ekshibarova | |
0-0, 15-0 | ||
Eri Hozumi | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Vlada Ekshibarova | |
Eri Hozumi | 5-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eri Hozumi vs. Vlada Ekshibarova - Vzájemné zápasy
05.11.19 | kvalifik. | Eri Hozumi | Vlada Ekshibarova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Hua | tvrdý |
Eri Hozumi form & Vlada Ekshibarova form
Eri Hozumi - poslední zápasy
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Destanee Aiava | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Shiho Akita | 3-6, 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Beatrice Gumulya | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Rianna Alame | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Arianne Hartono | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Chicago - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Quinn Gleason | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.23 kvalifik. | vs. Robin Anderson | 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Emma Lella | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Madrid - antuka | ||||
15.05.23 kvalifik. | vs. Tatiana Prozorova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cuesta Bret | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.04.23 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Jurna | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-76 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Sayaka Ishii | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Kanako Osafune | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Alicia Smith | 4-6, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.23 kvalifik. | vs. Melisa Ercan | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Burnie - tvrdý | ||||
03.02.23 2. kolo | vs. Jaimee Fourlis | 3-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
31.01.23 1. kolo | vs. Elysia Bolton | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
30.01.23 kvalifik. | vs. Zara Brankovic | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Tokyo - tvrdý I. | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Himari Sato | 6-1, 3-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Yokohama - tvrdý | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.22 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Guadalajara - tvrdý | ||||
15.10.22 1. kolo kval. | vs. Nao Hibino | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - tráva | ||||
06.10.22 2. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Vlada Ekshibarova - poslední zápasy
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Salden | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Robin Anderson | 6-4, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Lea Boskovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Chiara Girelli | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Abigail Amos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ana Giraldi Requena | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Georgia Andreea Craciun | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Zara Darken | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
25.10.23 2. kolo | vs. Ella Haavisto | 7-62, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Aino Alkio | 6-2, 7-67 | detail zápasu | |
W60 Hamburg - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Mariella Thamm | 6-1, 3-6, 7-64 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Violet | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Isis Louise Van Den Broek | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Marente Sijbesma | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Julia Middendorf | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Lois Boisson | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Anastasiya Kuparev | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Stella Jurina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
14.08.23 kvalifik. | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W25+H Leipzig - antuka | ||||
06.08.23 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Nicole Khirin | 0-6, 1-6 | detail zápasu |