ZÁPAS
04.04.23 | kvalifik. | Ena Koike | Alexandra Osborne | 6-74, 6-0, 10-6 | W25 Jackson | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ena Koike | Alexandra Osborne | |
1. podání % | 50/101 (50%) | 55/80 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/50 (70%) | 30/55 (55%) |
Vyhrané body z 2.podání | 23/51 (45%) | 9/25 (36%) |
Vyhrané break-bally | 5/10 (50%) | 2/7 (29%) |
Vyhrané body z returnu | 41/80 (51%) | 43/101 (43%) |
Vyhrané body celkem | 99/181 (55%) | 82/181 (45%) |
Dvojchyby | 9 | 7 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ena Koike | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ena Koike | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ena Koike | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-3 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ena Koike | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ena Koike | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ena Koike | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Alexandra Osborne | |
0-0, 1-0, 1-1, 1-2, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 4-4, 4-5, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
1-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ena Koike | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ena Koike | 4-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
3 | ||
2-0 | Alexandra Osborne | |
0-0, | ||
Ena Koike | 2-1 | |
Ena Koike | 3-1 | |
4-1 | Alexandra Osborne | |
4-2 | Alexandra Osborne | |
Ena Koike | 5-2 | |
Ena Koike | 5-3 | |
5-4 | Alexandra Osborne | |
6-4 | Alexandra Osborne | |
Ena Koike | 7-4 | |
Ena Koike | 8-4 | |
8-5 | Alexandra Osborne | |
8-6 | Alexandra Osborne | |
10-6 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ena Koike vs. Alexandra Osborne - Vzájemné zápasy
08.05.23 | 1. kolo kval. | Alexandra Osborne | Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | W60 Naples | antuka |
04.04.23 | kvalifik. | Ena Koike | Alexandra Osborne | 6-74, 6-0, 10-6 | detail zápasu | W25 Jackson | antuka |
Ena Koike form & Alexandra Osborne form
Ena Koike - poslední zápasy
Miami - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Harriet Dart | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Spring - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Jessica Failla | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Abu Dhabi - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Cristina Bucsa | 6-3, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Australian Open - tvrdý | ||||
26.01.24 semifinále | vs. Renata Jamrichova | 4-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 čtvrtfinále | vs. Vlada Mincheva | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
24.01.24 3. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo | vs. Rose Marie Nijkamp | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
20.01.24 1. kolo | vs. Renee Alame | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Haruka Kaji | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
01.01.24 kvalifik. | vs. Watsachol Sawatdee | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Zhuoxuan Bai | 0-6, 7-64, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | Harriet Dart - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ena Shibahara | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Ayano Shimizu | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 7-610, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Erika Sema | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Raveena Kingsley | 7-65, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 kvalifik. | vs. Sara Daavettila | 5-7, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Adaugo Ukaegbu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
U.S. Open - tvrdý | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Katherine Hui | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.09.23 3. kolo | vs. Aspen Schuman | 6-75, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
05.09.23 2. kolo | vs. Elizara Yaneva | 7-68, 6-4 | detail zápasu | |
04.09.23 1. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
Wimbledon (juniors) - tráva | ||||
13.07.23 čtvrtfinále | vs. Alina Korneeva | 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
12.07.23 3. kolo | vs. Taylah Preston | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
10.07.23 2. kolo | vs. Alanis Hamilton | 7-64, 6-75, 6-0 | detail zápasu | |
09.07.23 1. kolo | vs. Gabia Paskauskas | 6-0, 6-1 | detail zápasu |
Alexandra Osborne - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Paris Corley | 6-76, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
26.02.24 kvalifik. | vs. Lorena Schaedel | 6-1, 5-7, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Isabella Basson | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Relebogile Sereo | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Kaitlin Quevedo | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Mio Mushika | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Adelaide - tvrdý | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Pavlyuchenkova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Tyler - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Amelie Van Impe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
14.08.23 kvalifik. | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Annabelle Davis | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Fontenel | 6-74, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Terziyska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Perigueux - antuka | ||||
26.06.23 1. kolo kval. | vs. Lucie Pawlak | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Ilkley - tráva | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Zhuoxuan Bai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 1-6, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W60 Naples - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Haley Giavara | 2-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Ena Koike | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W100 Bonita - antuka | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Charlottesville - antuka | ||||
24.04.23 1. kolo kval. | vs. Grace Min | 7-66, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Tjandramulia | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Boca - antuka | ||||
11.04.23 1. kolo kval. | vs. Hiroko Kuwata | 7-5, 0-3, - Alexandra Osborne - skreč | detail zápasu | |
W25 Jackson - antuka | ||||
04.04.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 7-64, 0-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-2, 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.23 kvalifik. | vs. Erina Hayashi | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Canberra - antuka | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Swan - tráva | ||||
28.02.23 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 6-1, 2-6, 3-6 | detail zápasu |