Turecko
01.02.03, 21 Let
01.02.03, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Melis Ayda Uyar vs. Ena Kajevic - Vzájemné zápasy
21.11.17 | 1. kolo | Ena Kajevic | Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Melis Ayda Uyar form & Ena Kajevic form
Melis Ayda Uyar - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Pavlechova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Tamara Sramkova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 5-7, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Nina Alibalic | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 8-10 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 7-5, 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Koharu Niimi | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tatarnikova | 6-75, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gina Isabell Trautvetter | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Bodrum - antuka | ||||
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Diana Demidova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Mirjana Jovanovic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.02.23 1. kolo | vs. Petja Drame | 1-6, 0-4, - Melis Ayda Uyar - skreč | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 4-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Anastasiia Gureva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Iva Sepa | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Ena Kajevic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |