Turecko
19.11.01, 22 Let
19.11.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Gozde Turhan vs. Ena Kajevic - Vzájemné zápasy
18.12.17 | 2. kolo kval. | Ena Kajevic | Gozde Turhan | 6-1, 6-0 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Gozde Turhan form & Ena Kajevic form
Gozde Turhan - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Dana Baidaulet | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Luna Vujovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Jasmin Perina | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sehrazat Dagci | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Andreea Herea | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Maide Damla Oezay | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Zeynep Polat | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Nisan Can | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Milana Safiullina | 4-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Leyla Saglamlar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Nikolenko | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Mirjana Jovanovic | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ann Akasha Ceuca | 6-2, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 2-1, Estella Jaeger - skreč | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mariam Karadzhaeva | 6-1, 4-0, Mariam Karadzhaeva - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 3-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-3, 6-0 | detail zápasu |
Ena Kajevic - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Francesca Dell'Edera | - Ena Kajevic - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Shubladze | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Sophia Derivan | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Cordenons - antuka | ||||
27.07.21 kvalifik. | vs. Chiara Bordo | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
26.07.21 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Amarante - tvrdý | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Ingrid Martins | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
20.07.21 1. kolo | vs. Joana Baptista | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Almada - tvrdý | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.12.20 2. kolo kval. | vs. Ralitsa Alexandrova | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Liubov Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Ioana Zvonaru | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Melody Hefti | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.20 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Yashina | 6-72, 7-67, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Zagreb - antuka | ||||
14.09.20 kvalifik. | vs. Vanda Lukacs | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.20 1. kolo kval. | vs. Klara Vukicevic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Oana Georgeta Simion | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Jiangxue Han | 6-4, 1-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.02.20 2. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.02.20 1. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
18.12.19 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Petra Csabi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
17.12.19 kvalifik. | vs. Lara Panfilov | 2-6, 6-4, 12-10 | detail zápasu | |
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Corina Mader | 6-1, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
15.12.19 1. kolo | vs. Petia Arshinkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.12.19 2. kolo | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
12.12.19 kvalifik. | vs. Katsiaryna Skachkova | 6-2, 7-5 | detail zápasu |