ZÁPAS
07.08.19 | 1. kolo | En Shuo Liang | Julia Rosenquist | 6-4, 6-0 | W60 Landisville | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
En Shuo Liang | Julia Rosenquist | |
1. podání % | 32/46 (70%) | 31/52 (60%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/32 (56%) | 15/31 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/14 (64%) | 5/21 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/10 (60%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/52 (62%) | 19/46 (41%) |
Vyhrané body celkem | 59/98 (60%) | 39/98 (40%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
En Shuo Liang vs. Julia Rosenquist - Vzájemné zápasy
07.08.19 | 1. kolo | En Shuo Liang | Julia Rosenquist | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W60 Landisville | tvrdý |
En Shuo Liang form & Julia Rosenquist form
En Shuo Liang - poslední zápasy
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - skreč | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.03.24 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W75 Trnava - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Trnava - tvrdý I. | ||||
02.03.24 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | detail zápasu | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.10.23 kvalifik. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | detail zápasu |
Julia Rosenquist - poslední zápasy
All Lower - antuka | ||||
26.09.20 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 1-6, 7-5, 4-10 | detail zápasu | |
16.09.20 1. kolo | vs. Alycia Parks | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.09.20 1. kolo | vs. Jessica Livianu | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Redding - tvrdý | ||||
10.09.19 kvalifik. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
09.09.19 1. kolo kval. | vs. Erin Richardson | 3-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
W60 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. En Shuo Liang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.08.19 kvalifik. | vs. Maria Sanchez | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.08.19 1. kolo kval. | vs. Naomi Broady | 6-4, 2-6, 11-9 | detail zápasu | |
W60 Lexington - tvrdý | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Angelina Gabueva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Ashland - tvrdý | ||||
23.07.19 1. kolo kval. | vs. Emily Fanning | 5-7, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
23.07.19 kvalifik. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
18.06.19 1. kolo | vs. Fanny Ostlund | 6-4, 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Ortisei - tvrdý I. | ||||
18.12.18 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Sandelfjord - antuka | ||||
26.07.18 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | - Julia Rosenquist - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
25.07.18 2. kolo | vs. Kimmy A. Guerin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
23.07.18 1. kolo | vs. Lene Mari Bolkesjo Hovda | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
15.07.18 finále | vs. Ida Jarlskog | 4-6, 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
14.07.18 semifinále | vs. Marina Yudanov | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
13.07.18 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
12.07.18 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-0, 2-0, Eliessa Vanlangendonck - skreč | detail zápasu | |
11.07.18 1. kolo | vs. Marlies Szupper | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.07.18 kvalifik. | vs. Kylie Collins | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
09.07.18 2. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 6-2, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 6-4, 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.06.18 kvalifik. | vs. Anna Danilina | 1-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Molly Helgesson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
18.06.18 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 3-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
Stellenbosch - tvrdý | ||||
06.12.17 1. kolo | vs. Federica Prati | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.17 1. kolo kval. | vs. Michelle Ncube | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
04.12.17 kvalifik. | vs. Monica Robinson | 6-4, 6-3 | detail zápasu |