ZÁPAS
20.06.22 | 1. kolo kval. | Emma Lene | Shuqian Xu | 6-1, 6-0 | W25 Perigueux | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emma Lene | Shuqian Xu | |
1. podání % | 28/44 (64%) | 18/38 (47%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/28 (82%) | 8/18 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 7/20 (35%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 0/2 (0%) |
Vyhrané body z returnu | 23/38 (61%) | 13/44 (30%) |
Vyhrané body celkem | 54/82 (66%) | 28/82 (34%) |
Dvojchyby | 4 | 3 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Emma Lene | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emma Lene | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Lene | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emma Lene | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emma Lene | 3-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Shuqian Xu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Lene | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
05.02.06, 18 Let
05.02.06, 18 Let
Emma Lene vs. Shuqian Xu - Vzájemné zápasy
20.06.22 | 1. kolo kval. | Emma Lene | Shuqian Xu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Perigueux | antuka |
Emma Lene form & Shuqian Xu form
Emma Lene - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
26.02.24 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | - | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
20.01.24 semifinále | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.01.24 čtvrtfinále | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
16.12.23 semifinále | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
11.11.23 čtvrtfinále | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - skreč | detail zápasu | |
16.10.23 kvalifik. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detail zápasu |
Shuqian Xu - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Chainykova | 6-1, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 6-0, 3-6, 1-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 4-6, 6-3, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 6-3, 3-10 | detail zápasu | |
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Berta Bonardi | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Ariadna Garcia-Patron Canals | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
04.12.23 kvalifik. | vs. Silvia Alejo | 6-3, 4-6, 10-2 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Sonia Cassani | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Sarah Tatu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Thessy Ntondele Zinga | 6-2, 4-6, 10-8 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Adriana Monlleo Ramos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Yu Shan | 2-6, 6-2, 5-10 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nikol Mishieva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Niehua Tian | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Madison Frahn | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tianjin - tvrdý | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Jiayou Li | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Isabella Shinikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 5-7, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Jana Kareisova | 3-6, 2-6 | detail zápasu |