ZÁPAS
07.06.21 | 2. kolo kval. | Emma Lella | Marija Semenistaja | 7-5, 2-6, 10-6 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
USA
16.06.01, 22 Let
16.06.01, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Lotyšsko
16.09.02, 21 Let
16.09.02, 21 Let
Emma Lella vs. Marija Semenistaja - Vzájemné zápasy
07.06.21 | 2. kolo kval. | Emma Lella | Marija Semenistaja | 7-5, 2-6, 10-6 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Emma Lella form & Marija Semenistaja form
Emma Lella - poslední zápasy
W60 Rome - tvrdý I. | ||||
02.10.23 1. kolo kval. | vs. Chieh-Yu Hsu | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 1-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Granby - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Eryn Cayetano | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Saskatoon - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Iulia Bucea | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Wichita - tvrdý | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 6-2, 2-6, 6-10 | detail zápasu | |
W60 Sumter - tvrdý | ||||
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Orlando - antuka | ||||
09.05.23 kvalifik. | vs. Zara Larke | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Meisha Kendall-Woseley | 3-6, 6-0, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Zephyrhills - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Deniza Marcinkevica | 2-6, 7-64, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
06.03.23 kvalifik. | vs. Teah Chavez | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Sarah L'Allier | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.02.23 kvalifik. | vs. Ena Koike | 2-6, 6-3, 4-10 | detail zápasu | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Mariya Dobreva | 6-4, 3-6, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Fredericton - tvrdý I. | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Matea Roki | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
26.09.22 1. kolo kval. | vs. Florentine Dekkers | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
09.08.22 1. kolo kval. | vs. Dalayna Hewitt | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Charleston - antuka | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Sumter - tvrdý | ||||
14.06.22 kvalifik. | vs. Veronica Miroshnichenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.06.22 1. kolo kval. | vs. Elena Ecker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Pelham - antuka | ||||
17.05.22 kvalifik. | vs. Joelle Kissell | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Cherysh Endurance Henry | 6-75, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Daytona - antuka | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Sysoeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Naples - antuka | ||||
07.03.22 1. kolo kval. | vs. Ichino Horikawa | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Marie Benoit | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Austin - tvrdý | ||||
27.10.21 1. kolo | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Kanako Morisaki | 6-72, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Florence - tvrdý | ||||
11.10.21 1. kolo kval. | vs. Luiza Fullana | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Hilton - antuka | ||||
07.10.21 1. kolo | vs. Camila Romero | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.10.21 kvalifik. | vs. Madison Hill | 2-6, 3-6 | detail zápasu |
Marija Semenistaja - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Elina Popescu | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Meta Marenk | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Delia Gaillard | 4-6, 6-3, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 2. kolo kval. | vs. Sandeepti Singh Rao | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 5-1, Carla Fity - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Emily Welker | 6-4, 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sarah Iliev | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bad - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Irina Balus | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Varna - antuka | ||||
11.09.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 1-5, - Marija Semenistaja - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Maria Toma | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.08.23 kvalifik. | vs. Sofiia Nagornaia | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Tamari Gagoshidze | 6-74, 6-72 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Jeladze | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
13.06.23 kvalifik. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Liisa Varul | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-74 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Tasha Cacciato | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
07.05.23 kvalifik. | vs. Ayline Esina Samardzic | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.03.23 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Naroa Aranzabal | 6-4, 2-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 4-6, 4-6 | detail zápasu |