ZÁPAS
16.10.19 | 1. kolo | Emily Webley-Smith | Yi Yuan | 6-2, 6-1 | W100 Suzhou | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Emily Webley-Smith | Yi Yuan | |
1. podání % | 24/40 (60%) | 23/53 (43%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/24 (63%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 10/16 (63%) | 9/30 (30%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 2/8 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 35/53 (66%) | 15/40 (38%) |
Vyhrané body celkem | 60/93 (65%) | 33/93 (35%) |
Dvojchyby | 3 | 4 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Yi Yuan | |
0-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Yi Yuan | |
Emily Webley-Smith | 2-1 | |
0-0, 0-30 | ||
3-1 | Yi Yuan | |
0-0 | ||
Emily Webley-Smith | 4-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Yi Yuan | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yi Yuan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Emily Webley-Smith | 0-1 | |
0-0 | ||
1-1 | Yi Yuan | |
Emily Webley-Smith | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Yi Yuan | |
0-0, 15-0 | ||
Emily Webley-Smith | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Yi Yuan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Čína
18.02.98, 26 Let
18.02.98, 26 Let
Emily Webley-Smith vs. Yi Yuan - Vzájemné zápasy
16.10.19 | 1. kolo | Emily Webley-Smith | Yi Yuan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W100 Suzhou | tvrdý |
Emily Webley-Smith form & Yi Yuan form
Emily Webley-Smith - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Erwitte - antuka | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Surbiton - tráva | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.06.23 kvalifik. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40+H Calvi - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W60 Bellinzona - antuka | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Murska - tvrdý I. | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bath - tvrdý I. | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Tallinn - tvrdý I. | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Madrid - antuka | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
10.10.22 kvalifik. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sozopol - tvrdý | ||||
03.10.22 kvalifik. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Landisville - tvrdý | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Yi Yuan - poslední zápasy
W100 Suzhou - tvrdý | ||||
16.10.19 1. kolo | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.18 1. kolo | vs. Saisai Zheng | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Changsha - tvrdý | ||||
04.06.18 kvalifik. | vs. Ziyi Yang | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.06.18 2. kolo kval. | vs. Xue Cao | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Wuhan - tvrdý | ||||
13.05.18 2. kolo kval. | vs. Chengyiyi Yuan | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Pinyi Zuo | 5-4, Pinyi Zuo - skreč | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
31.03.18 1. kolo kval. | vs. Wanning Zhu | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
17.10.16 1. kolo kval. | vs. Yidi Yang | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guiyang - tvrdý I. | ||||
29.08.16 1. kolo kval. | vs. Wanyuanyun Jin | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
14.06.16 1. kolo | vs. Zhanlan Wei | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
07.06.16 1. kolo | vs. Ziyi Yang | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nanning - tvrdý | ||||
18.04.16 1. kolo kval. | vs. Si Qi Liu | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
14.03.16 1. kolo kval. | vs. Lu Yu | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.16 2. kolo kval. | vs. Haruka Kaji | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
07.03.16 1. kolo kval. | vs. Shuyue Ma | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
29.02.16 1. kolo kval. | vs. Chunxi Xin | 7-5, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Yan Wang | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
22.06.15 1. kolo kval. | vs. Zhuo Ma Ge Rong | 1-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
Anning - antuka | ||||
15.06.15 2. kolo kval. | vs. Zhuo Ma Ge Rong | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Xuzhou - tvrdý | ||||
25.05.15 2. kolo kval. | vs. Shanshan Guo | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.15 1. kolo kval. | vs. Ying Zhang (1998) | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Jiangmen - tvrdý | ||||
16.03.15 2. kolo kval. | vs. Jiahuan He | - Yi Yuan - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
Jiangmen - tvrdý | ||||
09.03.15 1. kolo kval. | vs. Yu Tong Tang | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
Jiangmen - tvrdý | ||||
02.03.15 2. kolo kval. | vs. Yu Tong Tang | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
03.09.14 1. kolo | vs. Magda Linette | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sanya - tvrdý | ||||
09.09.13 1. kolo kval. | vs. Meng Qin | 2-6, 2-6 | detail zápasu |