ZÁPAS
26.09.19 | 1. kolo | Emily Seibold | Julita Saner | 6-2, 6-0 | W15 Antalya | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Emily Seibold | Julita Saner | |
1. podání % | 22/31 (71%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/22 (86%) | 9/23 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/9 (100%) | 4/13 (31%) |
Vyhrané body z returnu | 23/36 (64%) | 3/31 (10%) |
Vyhrané body celkem | 51/67 (76%) | 16/67 (24%) |
Dvojchyby | 0 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Emily Seibold | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
Emily Seibold | 3-2 | |
0-0 | ||
4-2 | Julita Saner | |
0-0, 30-0 | ||
Emily Seibold | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Emily Seibold | 3-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 | Julita Saner | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Emily Seibold vs. Julita Saner - Vzájemné zápasy
26.09.19 | 1. kolo | Emily Seibold | Julita Saner | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | tvrdý |
Emily Seibold form & Julita Saner form
Emily Seibold - poslední zápasy
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Esch/Alzette - tvrdý I. | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
02.10.23 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bydgoszcz - antuka | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - skreč | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Punta - antuka | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - antuka | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Feld - antuka | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W25 Bastad - antuka | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W80 Zaragoza - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detail zápasu |
Julita Saner - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.02.24 kvalifik. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Nasbypark - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Vejle - antuka | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
18.07.23 kvalifik. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
23.06.23 čtvrtfinále | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.06.23 čtvrtfinále | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detail zápasu | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu |