ZÁPAS
01.12.21 | 1. kolo | Emily Da Silva Chang | Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 6-3, 6-2 | W15 Curitiba | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Emily Da Silva Chang | Sofia Da Cruz Mendonca | |
1. podání % | 58/102 (57%) | 40/83 (48%) |
Vyhrané body z 1.podání | 34/58 (59%) | 29/40 (73%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/44 (50%) | 16/43 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/14 (43%) | 4/12 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 38/83 (46%) | 46/102 (45%) |
Vyhrané body celkem | 94/185 (51%) | 91/185 (49%) |
Dvojchyby | 10 | 17 |
Esa | 1 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Emily Da Silva Chang | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-40[BP] | ||
0-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Da Silva Chang | 1-1 | |
0-0, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
2-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15 | ||
Emily Da Silva Chang | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emily Da Silva Chang | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Emily Da Silva Chang | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-5 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Emily Da Silva Chang | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Da Silva Chang | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Da Silva Chang | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-2 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Da Silva Chang | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Da Silva Chang | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emily Da Silva Chang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Da Silva Chang | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Da Silva Chang | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Sofia Da Cruz Mendonca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emily Da Silva Chang | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-2 |
Brazília
13.02.96, 28 Let
13.02.96, 28 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Brazília
09.03.02, 22 Let
09.03.02, 22 Let
Emily Da Silva Chang vs. Sofia Da Cruz Mendonca - Vzájemné zápasy
01.12.21 | 1. kolo | Emily Da Silva Chang | Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | W15 Curitiba | antuka |
Emily Da Silva Chang form & Sofia Da Cruz Mendonca form
Emily Da Silva Chang - poslední zápasy
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Sewing | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Florianopolis - tvrdý | ||||
17.01.22 kvalifik. | vs. Jazmin Ortenzi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Laetitia Pulchartova | 7-63, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W25 Blumenau - antuka | ||||
12.01.22 1. kolo | vs. Zuzana Zlochova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
10.01.22 kvalifik. | vs. Beatriz Verdial | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.22 1. kolo kval. | vs. Natalia Alexandre Reimer | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
02.12.21 2. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.12.21 1. kolo | vs. Sofia Da Cruz Mendonca | 4-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Maria Luisa Cusma Bloot | 5-7, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Luciana Braga | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
Campos Do - tvrdý | ||||
21.07.14 1. kolo kval. | vs. Sabrina Dos Reis | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
31.03.14 1. kolo | vs. Nathalia Rossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
31.03.14 1. kolo kval. | vs. Raquel Martini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
31.03.14 kvalifik. | vs. Andressa Souza | 7-5, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
10.03.14 1. kolo kval. | vs. Nathaly Kurata | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
10.02.14 2. kolo kval. | vs. Victoria Bosio | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
Bertioga - tvrdý | ||||
16.12.13 kvalifik. | vs. Flavia Guimaraes Bueno | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
16.12.13 1. kolo | vs. Cindy Burger | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mata De - antuka | ||||
09.12.13 kvalifik. | vs. Yasmine Guimaraes | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
02.12.13 1. kolo kval. | vs. Bruna Vicenze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
02.12.13 1. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
02.12.13 kvalifik. | vs. Rafaela Rodrigues Dos Santos | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Paulo - antuka | ||||
25.11.13 kvalifik. | vs. Eduarda Ferreira | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo | vs. Fernanda Brito | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.11.13 1. kolo kval. | vs. Julia Tozzi | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
11.11.13 2. kolo | vs. Guadalupe Perez Rojas | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.13 1. kolo | vs. Lara Pedranzini | 3-5, Lara Pedranzini - skreč | detail zápasu | |
11.11.13 kvalifik. | vs. Marcela Bueno | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Sao Jose - antuka | ||||
04.11.13 1. kolo | vs. Ivone Alvaro | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.11.13 kvalifik. | vs. Leciane Comparin Da Silva | 6-4, 6-2 | detail zápasu |
Sofia Da Cruz Mendonca - poslední zápasy
W75 Florianopolis - antuka | ||||
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Sao - antuka | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Campinas - antuka | ||||
19.03.24 kvalifik. | vs. Camilla Bossi | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Maria Bovio | 6-2, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Sao - antuka | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Victoria Bosio | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 6-710, 5-7 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Nathalie Geraldine Marinovitch Zegarra | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tucuman - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 5-7, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 7-61, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Vacaria - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Selena Janicijevic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Mogi - antuka | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Macarena Torrales Tebes | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cordoba - antuka | ||||
21.11.23 2. kolo kval. | vs. Pilar Beveraggi Lespiau | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Buenos - antuka | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Mariana Zottoli | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Vladislava Andreevskaya | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.06.23 kvalifik. | vs. Meng Yi Chen | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
19.06.23 2. kolo kval. | vs. Helena Stevic | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Mirabelle Brettkelly | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-74, 7-5, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Ferdaous Bahri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Nina Rudiukova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 0-6, 3-6 | detail zápasu |