ZÁPAS
06.06.21 | 2. kolo kval. | Ellie Logotheti | Anouk Koevermans | 3-6, 6-3, 10-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Grécko
19.11.02, 21 Let
19.11.02, 21 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Ellie Logotheti vs. Anouk Koevermans - Vzájemné zápasy
06.06.21 | 2. kolo kval. | Ellie Logotheti | Anouk Koevermans | 3-6, 6-3, 10-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Ellie Logotheti form & Anouk Koevermans form
Ellie Logotheti - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Dunja Maric | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Otocec - antuka | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Jablonec - antuka | ||||
13.09.22 kvalifik. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-0, 5-7, 10-4 | detail zápasu | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Utenko | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 7-5, 10-12 | detail zápasu | |
W25+H Figueira - tvrdý | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
04.07.22 kvalifik. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
28.06.22 kvalifik. | vs. Milla Sequeira | 7-62, 6-0 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.06.22 kvalifik. | vs. Georgia Kalamaris | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-71, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osijek - antuka | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W25+H Calvi - tvrdý | ||||
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
07.02.22 kvalifik. | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-4, 5-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.11.21 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 2-6, 11-9 | detail zápasu |
Anouk Koevermans - poslední zápasy
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 6-3, 6-72, 4-10 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
21.02.24 1. kolo | vs. Celia Cervino Ruiz | 1-6, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 7-610 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Isabelle Lacy | 6-1, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
30.01.24 1. kolo | vs. Mei Yamaguchi | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
26.01.24 čtvrtfinále | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.01.24 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 5-7, 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
23.01.24 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Lena Papadakis | 6-2, 4-6, 6-2 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Lakshmi Prabha Arunkumar | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Misaki Matsuda | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Anja Stankovic | 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Sramkova | 6-3, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 6-1, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Anna Brogan | 7-63, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
09.10.23 kvalifik. | vs. Eden Silva | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Alison Van Uytvanck | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
03.09.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 5-7, 2-6 | detail zápasu |