ZÁPAS
14.09.20 | 1. kolo kval. | Elizaveta Koklina | Natalia Fehr | 6-4, 7-5 | W15 Santarem | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
07.06.01, 22 Let
07.06.01, 22 Let
Elizaveta Koklina vs. Natalia Fehr - Vzájemné zápasy
14.09.20 | 1. kolo kval. | Elizaveta Koklina | Natalia Fehr | 6-4, 7-5 | detail zápasu | W15 Santarem | tvrdý |
Elizaveta Koklina form & Natalia Fehr form
Elizaveta Koklina - poslední zápasy
W25 Nairobi - antuka | ||||
18.12.23 kvalifik. | vs. Emma Van Poppel | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Hadassah Grace Msine | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
10.12.23 kvalifik. | vs. Sophie Luescher | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Yasmine Wagner | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Zuzanna Pawlikowska | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Van Emst | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alica Rusova | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Pretoria - tvrdý | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Fanny Ostlund | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
24.04.22 1. kolo kval. | vs. Shreya Tatavarthy | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
18.04.22 2. kolo kval. | vs. Emily Welker | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Andrea Mrvic | 1-0, Andrea Mrvic - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Hana El Deeb | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Alessandra Simone | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Johannesburg - tvrdý | ||||
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Sahaja Yamalapalli | - | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Barbare Eristavi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kazan - tvrdý I. | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Victoria Kan | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
15.02.21 1. kolo kval. | vs. Sandra Samir | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
08.02.21 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.20 1. kolo kval. | vs. Reka-Luca Jani | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Las - antuka | ||||
23.11.20 1. kolo kval. | vs. Guillermina Naya | 1-6, 2-6 | detail zápasu |
Natalia Fehr - poslední zápasy
W15 Montreal - tvrdý I. | ||||
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Marton | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Brossard - tvrdý I. | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Sophie Hernandez | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 3-6, 6-4, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Annabelle Lammas | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Snehal Mane | 1-6, 0-1, - Natalia Fehr - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
21.08.23 kvalifik. | vs. Iuliia Iudenko | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Adi Gavish | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Ingkar Dyussebay | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Ponomariova | 4-6, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Clelia Drudi Lombardi | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
03.07.23 2. kolo kval. | vs. Tanisha Kashyap | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sara Erenda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Maria Kalyakina | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Emma Lene | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Valentina Bertonazzi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Anna Semenova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Telde - antuka | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.03.23 2. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
W15 Kuching - tvrdý | ||||
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Shuo Feng | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Deria Nur Haliza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
13.02.23 2. kolo kval. | vs. Ayaka Okuno | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Laura Fuchs | 0-6, 4-6 | detail zápasu |