ZÁPAS
14.01.20 | 1. kolo kval. | Elisabetta Cocciaretto | Bibiane Schoofs | 6-74, 7-5, 6-3 | Melbourne | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Elisabetta Cocciaretto | Bibiane Schoofs | |
1. podání % | 76/115 (66%) | 78/123 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/76 (66%) | 54/78 (69%) |
Vyhrané body z 2.podání | 19/39 (49%) | 12/45 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/18 (33%) | 3/10 (30%) |
Vyhrané body z returnu | 57/123 (46%) | 46/115 (40%) |
Vyhrané body celkem | 126/238 (53%) | 112/238 (47%) |
Dvojchyby | 6 | 12 |
Esa | 1 | 4 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elisabetta Cocciaretto | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-2, 1-3, 1-4, 1-5, 2-5, 2-6, 3-6, 4-6 | ||
6-74 |
2 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elisabetta Cocciaretto | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elisabetta Cocciaretto | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elisabetta Cocciaretto | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 1-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-2 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elisabetta Cocciaretto | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elisabetta Cocciaretto | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Bibiane Schoofs | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elisabetta Cocciaretto vs. Bibiane Schoofs - Vzájemné zápasy
07.09.20 | 1. kolo kval. | Elisabetta Cocciaretto | Bibiane Schoofs | 6-1, 6-73, 7-5 | detail zápasu | Istanbul | antuka |
02.09.20 | 3. kolo | Elisabetta Cocciaretto | Bibiane Schoofs | 6-3, 6-3 | detail zápasu | Prague | antuka |
14.01.20 | 1. kolo kval. | Elisabetta Cocciaretto | Bibiane Schoofs | 6-74, 7-5, 6-3 | detail zápasu | Melbourne | tvrdý |
Elisabetta Cocciaretto form & Bibiane Schoofs form
Elisabetta Cocciaretto - poslední zápasy
San Luis - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Tamara Zidansek | 3-6, 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Miami - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Charleston - tvrdý | ||||
16.03.24 finále | vs. Diana Shnaider | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.03.24 semifinále | vs. Greetje Minnen | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
14.03.24 čtvrtfinále | vs. Mccartney Kessler | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Arina Rodionova | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
Indian Wells - tvrdý | ||||
08.03.24 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
20.02.24 2. kolo | vs. Cori Gauff | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo | vs. Elise Mertens | 1-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
17.02.24 kvalifik. | vs. Bernarda Pera | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
Cluj-Napoca - tvrdý I. | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Harriet Dart | 7-5, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
Linz - tvrdý I. | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-2, 6-79, 5-7 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lucrezia Stefanini | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Emma Navarro | 6-4, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Lulu Sun | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Hobart - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 6-0, 5-7, 6-74 | detail zápasu | |
Limoges - tvrdý I. | ||||
15.12.23 čtvrtfinále | vs. Erika Andreeva | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.12.23 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 1-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
Angers - tvrdý I. | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Chloe Paquet | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 2-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-1, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
Beijing - tvrdý | ||||
30.09.23 1. kolo | vs. Marta Kostyuk | 6-1, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
New York - tvrdý | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Kaja Juvan | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
Cincinnati - tvrdý | ||||
14.08.23 1. kolo | vs. Sloane Stephens | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
Lausanne - antuka | ||||
30.07.23 finále | vs. Clara Burel | 7-5, 4-6, 6-4 | detail zápasu |
Bibiane Schoofs - poslední zápasy
Tokyo - tvrdý | ||||
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Natsumi Kawaguchi | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Tokyo - tvrdý | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagi Hanatani | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Siedliska | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
London - tráva | ||||
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Yue Yuan | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Saint-Malo - antuka | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-1, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
24.04.23 kvalifik. | vs. Ulrikke Eikeri | - Bibiane Schoofs - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Astana - tvrdý I. | ||||
06.03.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Sunderland - tvrdý I. | ||||
24.01.23 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 6-4, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Loughborough - tvrdý I. | ||||
13.01.23 čtvrtfinále | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.01.23 2. kolo | vs. Emeline Dartron | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
10.01.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
09.01.23 kvalifik. | vs. Verena Meliss | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Jamie Lau | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W100+H Dubai - tvrdý | ||||
06.12.22 1. kolo | vs. Magdalena Frech | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
30.11.22 1. kolo | vs. Sophie Chang | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Petange - tvrdý I. | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 0-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.22 2. kolo kval. | vs. Marlene Foerster | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
21.11.22 kvalifik. | vs. Amandine Monnot | 1-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Helsinki - tvrdý I. | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
Karlsruhe - antuka | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Split - antuka | ||||
04.05.22 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.04.22 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
26.04.22 1. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 6-2, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Darya Astakhova | 7-5, 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Amanda Carreras | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
13.04.22 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Ikumi Yamazaki | 6-1, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
28.03.22 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 3-6, 6-2, 4-10 | detail zápasu |