ZÁPAS
13.11.19 | 1. kolo | Eline Audenaert | Sara Lanca | 6-4, 7-68 | W15 Solarino | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Eline Audenaert | Sara Lanca | |
1. podání % | 64/84 (76%) | 54/76 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 30/64 (47%) | 33/54 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/20 (75%) | 8/22 (36%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/5 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 35/76 (46%) | 39/84 (46%) |
Vyhrané body celkem | 80/160 (50%) | 80/160 (50%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0, 0-30 | ||
0-1 | Sara Lanca | |
0-0, 15-30, 30-30, 40-40 | ||
Eline Audenaert | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Eline Audenaert | 2-2 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
Eline Audenaert | 3-3 | |
0-0 | ||
3-4 | Sara Lanca | |
0-0, 30-0, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Eline Audenaert | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Eline Audenaert | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Sara Lanca | |
0-0, 30-0 | ||
Eline Audenaert | 2-0 | |
0-0, 0-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-1 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
3-2 | Sara Lanca | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Eline Audenaert | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-4 | Sara Lanca | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Eline Audenaert | 3-5 | |
0-0 | ||
4-5 | Sara Lanca | |
6-5 | Sara Lanca | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
7-68 |
Belgicko
31.05.99, 24 Let
31.05.99, 24 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Eline Audenaert vs. Sara Lanca - Vzájemné zápasy
13.11.19 | 1. kolo | Eline Audenaert | Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
07.11.19 | 2. kolo | Eline Audenaert | Sara Lanca | 6-4, 7-64 | detail zápasu | W15 Solarino | koberec |
Eline Audenaert form & Sara Lanca form
Eline Audenaert - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Andreea Alexandra Lila | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Michaela Bayerlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Adele Burato | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
19.05.21 1. kolo | vs. Anastasia Detiuc | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.05.21 kvalifik. | vs. Juliane Triebe | 6-2, 1-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.04.21 2. kolo kval. | vs. So-Ra Lee | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Jiho Shin | 6-3, 4-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Shalimova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Axana Mareen | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Lena Papadakis | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.21 kvalifik. | vs. Lois Boisson | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Clarisse Aussert | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.02.21 2. kolo kval. | vs. Emeline Dartron | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.21 1. kolo kval. | vs. Maia Stallworthy | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
26.01.21 2. kolo kval. | vs. Adithya Karunaratne | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.01.21 1. kolo kval. | vs. Phillippa Preugschat | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
12.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
05.01.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Saint - antuka | ||||
08.09.20 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 6-3, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
26.08.20 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.08.20 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
24.08.20 2. kolo kval. | vs. Erika Reinhardt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15+H Amiens - antuka | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
23.02.20 1. kolo kval. | vs. Martha Matoula | 7-5, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
10.12.19 1. kolo | vs. Polina Leykina | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
03.12.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
26.11.19 1. kolo | vs. Dominique Schaefer | 7-5, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Solarino - koberec | ||||
14.11.19 2. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.11.19 1. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 7-68 | detail zápasu |
Sara Lanca - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 6-2, 2-6, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.03.24 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Helena Buchwald | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Dilana Rsovac | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 5-7, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Maria Serban | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-3, - Sara Lanca - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 6-4, 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Katharina Spieth | 6-2, 1-0, Katharina Spieth - skreč | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Vasilissa Kupriyanova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Aurora Urso | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Stella Remander | 6-0, 2-1, Stella Remander - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Lucia Cassidy | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Gyeong Seo Lee | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Miroslava Medvedeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Quinta - tvrdý | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Kathleen Kanev | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.09.23 semifinále | vs. Lara Pfeifer | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.09.23 čtvrtfinále | vs. Nelise Verster | 3-6, 6-5, Nelise Verster - skreč | detail zápasu | |
07.09.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 2-6, 4-6 | detail zápasu |