ZÁPAS
19.10.21 | kvalifik. | Elina Zakharova | Arianna Nepomuceno | 6-0, 7-5 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Rusko
20.06.03, 20 Let
20.06.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švajčiarsko
05.10.02, 21 Let
05.10.02, 21 Let
Elina Zakharova vs. Arianna Nepomuceno - Vzájemné zápasy
19.10.21 | kvalifik. | Elina Zakharova | Arianna Nepomuceno | 6-0, 7-5 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Elina Zakharova form & Arianna Nepomuceno form
Elina Zakharova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Benedetta Baratto | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Anamaria Kurtsikashvili | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Valentina Khrebtova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 3-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
30.08.23 1. kolo | vs. Saumya Vig | 6-4, 4-6, 6-0 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Ulyana Hrabavets | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Iuliia Iudenko | 6-3, 3-6, 10-2 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 kvalifik. | vs. Rada Zolotareva | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ketevan Shavishvili | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Rada Zolotareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Julia Zhu | 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.05.23 2. kolo kval. | vs. Nehanda Thomias | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.05.23 2. kolo kval. | vs. Maya Drozd | 6-4, 3-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 4-6, 6-74 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.11.22 1. kolo | vs. Lola Marandel | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
08.11.22 kvalifik. | vs. Rebecca Frant | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.11.22 2. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 1-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.10.22 čtvrtfinále | vs. Chia Yi Tsao | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.10.22 2. kolo | vs. Astrid Cirotte | 6-3, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
12.10.22 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Chia Yi Tsao | 5-7, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.09.22 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.08.22 1. kolo | vs. Han Shi | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu |
Arianna Nepomuceno - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofya Gapankova | 0-6, 1-0, - Arianna Nepomuceno - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Jakovleva | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Ottavia Massetti | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 0-6, 6-2, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
24.10.22 kvalifik. | vs. Anna Kashyrina | 1-6, 7-65, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.22 1. kolo kval. | vs. Jiale Zhang | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.09.22 2. kolo kval. | vs. Victoria Chramcova | 4-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.22 2. kolo kval. | vs. Yanni Liu | 2-6, - Arianna Nepomuceno - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.08.22 1. kolo | vs. Yujiao Che | 0-6, 0-3, - Arianna Nepomuceno - skreč | detail zápasu | |
16.08.22 kvalifik. | vs. Lina Soussi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
15.08.22 2. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Elina Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.21 2. kolo kval. | vs. Chahd Berriri | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.10.21 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
11.10.21 kvalifik. | vs. Zhuoma Ni Ma | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.10.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Bourbotte | 0-6, 6-4, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Maya Pitts | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Sonashe Bhatnagar | 6-2, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
06.09.21 2. kolo kval. | vs. Valentina Gaggini | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Aix - antuka | ||||
30.08.21 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Verbier - antuka | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.02.21 1. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.02.21 kvalifik. | vs. Cosima Trinity Calinescu | 6-4, 4-6, 9-11 | detail zápasu |