ZÁPAS
12.03.23 | 1. kolo kval. | Eleni Kordolaimi | Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | W25 Palmanova | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Eleni Kordolaimi vs. Tianmi Mi - Vzájemné zápasy
12.03.23 | 1. kolo kval. | Eleni Kordolaimi | Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | W25 Palmanova | antuka |
Eleni Kordolaimi form & Tianmi Mi form
Eleni Kordolaimi - poslední zápasy
W25 Santa - antuka | ||||
17.04.23 1. kolo kval. | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 4-10 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Jolie Fernandez | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.03.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-78, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.23 1. kolo | vs. Daria Shalamanova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
28.03.23 kvalifik. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
27.03.23 2. kolo kval. | vs. Isabelle Kouzmanov | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Maria Tenase | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Andreea Prisacariu | 6-3, 4-6, 3-10 | detail zápasu | |
W25 Palmanova - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Xinxin Yao | 6-3, 5-7, 10-12 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Tianmi Mi | 2-6, 7-64, 10-3 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
21.02.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.23 kvalifik. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | 3-6, 6-3, 10-3 | detail zápasu | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Yuliana Monroy | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.01.23 kvalifik. | vs. Daria Yesypchuk | 5-7, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
30.01.23 2. kolo kval. | vs. Sara Pantelic | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.01.23 kvalifik. | vs. Anastasia Kovaleva | 3-6, 6-1, 7-10 | detail zápasu | |
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Monastir - tvrdý | ||||
18.01.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
07.12.22 1. kolo | vs. Alice Rame | 2-5, - Eleni Kordolaimi - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.12.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.11.22 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
05.11.22 semifinále | vs. Merna Refaat | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
04.11.22 čtvrtfinále | vs. Yufei Ren | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
03.11.22 2. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.22 1. kolo | vs. Oceane Babel | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
01.11.22 kvalifik. | vs. Maria Kalyakina | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
27.10.22 2. kolo | vs. Manon Leonard | 6-75, 3-6 | detail zápasu |
Tianmi Mi - poslední zápasy
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 6-4, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.04.24 kvalifik. | vs. Yi Tsen Cho | 6-3, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Jiayou Li | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W50 Shenzhen - tvrdý | ||||
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Meng Yi Chen | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 2-6, 0-1, - Tianmi Mi - skreč | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Vlada Zvereva | 6-3, 6-76, 6-2 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Diana Yakovleva | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-2, - Tianmi Mi - skreč | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daniela Vismane | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Sofia Shapatava | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Irem Kurt | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Lidia Encheva | 3-6, - Tianmi Mi - skreč | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
17.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Qian - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Wushuang Zheng | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Shenzhen - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Ilay Yoruk | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Shenzhen - tvrdý | ||||
12.10.23 2. kolo | vs. Xinxin Yao | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
11.10.23 1. kolo | vs. Shuoran Wang | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Guiyang - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Shuo Feng | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.09.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Pimlaphat Lim | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
28.08.23 kvalifik. | vs. Meiling Wang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Prathyusha Rachapudi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Hong - tvrdý | ||||
20.08.23 1. kolo kval. | vs. Hanyu Guo | 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 6-76, 3-6 | detail zápasu |