Elena-Teodora Cadar vs. Valeria Gorlats 22.02.2021

Elena-Teodora Cadar vs. Valeria Gorlats 22.02.2021 - W15 Sharm El Sheikh - porovnání

ZÁPAS

22.02.212. kolo kval.Elena-Teodora Cadar Valeria Gorlats 6-3, 6-2 Egypt W15 Sharm tvrdý

STATISTIKY ZÁPASU

6-2

Elena-Teodora Cadar
Rumunsko
24.02.94, 27 Let




896
21
75 169 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
31.03.98, 22 Let




883
13

Valeria Gorlats
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče

Elena-Teodora Cadar vs. Valeria Gorlats - Vzájemné zápasy

22.02.212. kolo kval.Elena-Teodora CadarValeria Gorlats6-3, 6-2 detail zápasuEgypt W15 Sharm tvrdý

Elena-Teodora Cadar - poslední zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Mariana Borges6-0, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
03.03.21
1. kolo
vs. Anastasia Zolotareva6-1, 3-6, 4-6 prohradetail zápasu
02.03.21
kvalifik.
vs. Jasmijn Gimbrere6-4, 4-6, 10-4 výhradetail zápasu
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Anna Borovinskaya6-0, 6-3 výhradetail zápasu
01.03.21
2. kolo kval.
vs. Saara Orav6-1, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
24.02.21
1. kolo
vs. Olga Helmi1-6, 3-6 prohradetail zápasu
23.02.21
kvalifik.
vs. Julita Saner4-6, 6-2, 10-6 výhradetail zápasu
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Valeria Gorlats6-3, 6-2 výhradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Jasmijn Gimbrere6-3, 6-3 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
17.02.21
1. kolo
vs. En Shuo Liang4-6, 6-4, 3-6 prohradetail zápasu
16.02.21
kvalifik.
vs. Sabine Rutlauka7-5, 4-6, 5-10 prohradetail zápasu
15.02.21
2. kolo kval.
vs. Lisa-Marie Rioux7-5, 6-1 výhradetail zápasu
14.02.21
1. kolo kval.
vs. Angelina Graovac6-0, 5-0, Angelina Graovac - skrečvýhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
08.02.21
2. kolo kval.
vs. Eszter Meri6-0, 1-6, 7-10 prohradetail zápasu
07.02.21
1. kolo kval.
vs. Sophia Biolay6-0, 6-3 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
24.11.20
1. kolo
vs. Ioana Loredana Rosca4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
15.11.20
1. kolo kval.
vs. Martha Matoula2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
09.11.20
2. kolo kval.
vs. Sonja Krtenova4-6, 6-4, 5-10 prohradetail zápasu
08.11.20
1. kolo kval.
vs. Koral Koldobski7-5, 6-1 výhradetail zápasu
Greece W15 Heraklion - antuka
01.11.20
1. kolo kval.
vs. Sabine Rutlauka6-3, 2-6, 5-10 prohradetail zápasu
Bulgaria W15 Varna - antuka
11.09.20
čtvrtfinále
vs. Malene Helgo4-6, 1-6 prohradetail zápasu
10.09.20
2. kolo
vs. Nikola Breckova3-6, 6-3, 6-3 výhradetail zápasu
08.09.20
1. kolo
vs. Oana Gavrila6-4, 6-2 výhradetail zápasu
All Lower - antuka
28.08.20
1. kolo
vs. Lisa Matviyenko7-5, 5-7, 2-6 prohradetail zápasu
27.08.20
1. kolo
vs. Anna Klasen2-6, 1-6 prohradetail zápasu
26.08.20
1. kolo
vs. Romy Koelzer4-6, 4-6 prohradetail zápasu
25.08.20
1. kolo
vs. Fabienne Gettwart6-75, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
24.08.20
1. kolo
vs. Yana Morderger2-6, 1-6 prohradetail zápasu
20.08.20
1. kolo
vs. Quirine Lemoine4-6, 2-6 prohradetail zápasu
19.08.20
1. kolo
vs. Ekaterine Gorgodze1-6, 2-6 prohradetail zápasu

Valeria Gorlats - poslední zápasy

Egypt W15 Sharm - tvrdý
07.03.21
1. kolo kval.
vs. Elisa Andrea Camerano6-4, 6-0 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
01.03.21
2. kolo kval.
vs. Saki Imamura3-6, 6-4, 6-10 prohradetail zápasu
01.03.21
1. kolo kval.
vs. Yasmin Ezzat7-63, 6-4 výhradetail zápasu
Egypt W15 Sharm - tvrdý
22.02.21
2. kolo kval.
vs. Elena-Teodora Cadar3-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.02.21
1. kolo kval.
vs. Hania Abouelsaad Hania Abouelsaad - nenastoupil(a/i) výhradetail zápasu
Latvia W15 Liepaja - tvrdý I.
22.01.20
1. kolo
vs. Nikola Breckova4-6, 2-6 prohradetail zápasu
21.01.20
kvalifik.
vs. Kajsa Rinaldo Persson6-2, 2-6, 10-7 výhradetail zápasu
20.01.20
1. kolo kval.
vs. Olga Helmi6-4, 3-6, 13-11 výhradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - tvrdý I.
04.11.19
1. kolo kval.
vs. Arina Petrova6-2, 5-7, 3-10 prohradetail zápasu
Estonia W15 Parnu - antuka
18.07.19
1. kolo
vs. Lissi Kubre6-1, 3-6, - Valeria Gorlats - skrečprohradetail zápasu
Poland Fed Cup - tvrdý I.
09.02.19
Rubber 1
vs. Hannah Viller Moller6-3, 3-6, 6-0 výhradetail zápasu
06.02.19
Rubber 1
vs. Isabella Shinikova6-73, 3-6 prohradetail zápasu
Ukraine Kiev - antuka
26.09.17
1. kolo
vs. Olga Ianchuk2-6, 1-6 prohradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
06.09.17
1. kolo
vs. Barbara Gatica4-6, 5-7 prohradetail zápasu
04.09.17
kvalifik.
vs. Jennifer Rink6-4, 6-3 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
30.08.17
1. kolo
vs. Ekaterina Vishnevskaya4-6, 2-6 prohradetail zápasu
Austria Graz - antuka
14.08.17
kvalifik.
vs. Katerina Filip6-2, 3-6, - Valeria Gorlats - skrečprohradetail zápasu
14.08.17
1. kolo kval.
vs. Natalie Barbir6-1, 6-1 výhradetail zápasu
Finland Savitaipale - antuka
31.07.17
kvalifik.
vs. Polina Bakhmutkina0-6, 4-6 prohradetail zápasu
Estonia Parnu - antuka
24.07.17
1. kolo
vs. Rebeka Margareta Mertena3-6, 1-6 prohradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
10.07.17
2. kolo kval.
vs. Andreia Beberechi- Valeria Gorlats - nenastoupil(a/i) prohradetail zápasu
Serbia Prokuplje - antuka
03.07.17
kvalifik.
vs. Yuliya Lysa5-7, 6-3, 3-6 prohradetail zápasu
03.07.17
2. kolo kval.
vs. Aleksandra Stosic4-6, 6-2, 7-63 výhradetail zápasu
03.07.17
1. kolo kval.
vs. Vera Markovic6-1, 6-73, 6-0 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
18.05.17
2. kolo
vs. Noelia Zeballos4-6, 4-6 prohradetail zápasu
17.05.17
1. kolo
vs. Zhuoma Ni Ma7-5, 7-5 výhradetail zápasu
15.05.17
kvalifik.
vs. Andreea Ghitescu0-6, 6-3, 6-1 výhradetail zápasu
15.05.17
2. kolo kval.
vs. Vitalia Stamat6-2, 6-1 výhradetail zápasu
Turkey Antalya - antuka
08.05.17
2. kolo kval.
vs. Shou Na Mu6-2, 6-71, 4-6 prohradetail zápasu
08.05.17
1. kolo kval.
vs. Xinyu Cai6-1, 6-1 výhradetail zápasu
<