ZÁPAS
14.02.23 | 1. kolo | Elena Malygina | Jenny Duerst | 6-2, 6-0 | W25 Glasgow | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Malygina | Jenny Duerst | |
1. podání % | 25/42 (60%) | 25/38 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/25 (72%) | 6/25 (24%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/17 (53%) | 5/13 (38%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 27/38 (71%) | 15/42 (36%) |
Vyhrané body celkem | 54/80 (68%) | 26/80 (33%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Malygina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Jenny Duerst | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Malygina | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Jenny Duerst | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Malygina vs. Jenny Duerst - Vzájemné zápasy
14.02.23 | 1. kolo | Elena Malygina | Jenny Duerst | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Glasgow | tvrdý I. |
Elena Malygina form & Jenny Duerst form
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Jenny Duerst - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Marie Weckerle | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Natalia Szabanin | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Charlotte Ruud | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Constanza Fernandez Rincon | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-2, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
16.02.24 čtvrtfinále | vs. Julie Belgraver | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.02.24 2. kolo | vs. Iveta Dapkute | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Le - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Maria Mateas | 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
W35 Petit - tvrdý | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 6-3, 9-11 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.11.23 finále | vs. Mariia Tkacheva | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Evgeniya Burdina | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Annelin Bakker | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Yujin Kim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.11.23 semifinále | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Weronika Ewald | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Lola Marandel | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Salma Drugdova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Denise Hrdinkova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Ceuta - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Montreux - antuka | ||||
05.09.23 kvalifik. | vs. Deborah Chiesa | 3-6, 3-6 | detail zápasu |