ZÁPAS
29.11.21 | kvalifik. | Elena Malygina | Dominika Salkova | 6-2, 6-0 | W25 Jablonec | koberec |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Malygina | Dominika Salkova | |
1. podání % | 33/49 (67%) | 23/50 (46%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/33 (67%) | 11/23 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/16 (56%) | 10/27 (37%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 29/50 (58%) | 18/49 (37%) |
Vyhrané body celkem | 60/99 (61%) | 39/99 (39%) |
Dvojchyby | 1 | 5 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Malygina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Dominika Salkova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Malygina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Dominika Salkova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Malygina | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-0 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Malygina vs. Dominika Salkova - Vzájemné zápasy
29.11.21 | kvalifik. | Elena Malygina | Dominika Salkova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | W25 Jablonec | koberec |
Elena Malygina form & Dominika Salkova form
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kashiwa - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-4, 5-7 | detail zápasu | |
01.04.24 kvalifik. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu |
Dominika Salkova - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Pia Lovric | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
30.03.24 semifinále | vs. Viktoria Hruncakova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.03.24 čtvrtfinále | vs. Barbora Palicova | 7-67, 6-74, 6-4 | detail zápasu | |
28.03.24 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Maribor - tvrdý I. | ||||
24.03.24 finále | vs. Talia Gibson | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
23.03.24 semifinále | vs. Elena Pridankina | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Maklakova | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Ya-Yi Yang | 5-2, Ya-Yi Yang - skreč | detail zápasu | |
W75 Ricany - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Robin Anderson | 5-7, 6-73 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Julie Struplova | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W75 Porto - tvrdý I. | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Daria Snigur | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Magali Kempen | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
06.02.24 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Porto - tvrdý I. | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Francisca Jorge | 6-73, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
31.01.24 2. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | Miriam Bianca Bulgaru - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
12.01.24 kvalifik. | vs. Storm Hunter | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Nigina Abduraimova | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 7-5, 3-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Eleonora Alvisi | 5-7, 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W40 Funchal - tvrdý | ||||
19.11.23 finále | vs. Lea Boskovic | 4-6, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
18.11.23 semifinále | vs. Amandine Hesse | 2-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 6-75, 7-5, 6-1 | detail zápasu |