ZÁPAS
24.07.17 | 1. kolo | Elena Malygina | Cristina Adamescu | 6-4, 7-5 | Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Malygina | Cristina Adamescu | |
1. podání % | 49/73 (67%) | 41/72 (57%) |
Vyhrané body z 1.podání | 32/49 (65%) | 22/41 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/24 (29%) | 12/31 (39%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 5/8 (63%) |
Vyhrané body z returnu | 38/72 (53%) | 34/73 (47%) |
Vyhrané body celkem | 77/145 (53%) | 68/145 (47%) |
Dvojchyby | 7 | 4 |
Esa | 0 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Elena Malygina vs. Cristina Adamescu - Vzájemné zápasy
24.07.17 | 1. kolo | Elena Malygina | Cristina Adamescu | 6-4, 7-5 | detail zápasu | Parnu | antuka |
Elena Malygina form & Cristina Adamescu form
Elena Malygina - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Hinode - tvrdý | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
16.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detail zápasu | |
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
09.03.24 semifinále | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Helsinki - tvrdý I. | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
12.02.24 kvalifik. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
05.11.23 finále | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - skreč | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Shrewsbury - tvrdý I. | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detail zápasu | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W60+H Caldas - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
18.09.23 kvalifik. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - skreč | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Malmo - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-75, 1-6 | detail zápasu |
Cristina Adamescu - poslední zápasy
W25 Hong - tvrdý | ||||
08.04.19 1. kolo kval. | vs. Riya Bhatia | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
07.11.18 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 0-1, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
05.11.18 1. kolo | vs. Natcharee Teerachodjiranon | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Nonthaburi - tvrdý | ||||
30.10.18 1. kolo | vs. Sang Hee Park | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
Roja De - antuka | ||||
07.10.18 2. kolo kval. | vs. Lara Salden | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.10.18 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Chornomorsk - antuka | ||||
25.09.18 1. kolo | vs. Weronika Falkowska | 1-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
Dobrich - antuka | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Petia Arshinkova | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
Varna - antuka | ||||
11.09.18 1. kolo | vs. Gabriela Duca | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
Ricany - antuka | ||||
28.08.18 1. kolo | vs. Kristina Milenkovic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
23.08.18 2. kolo | vs. Selma Cadar | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
21.08.18 1. kolo | vs. Andreea Elena Iordachi | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
Amstelveen - antuka | ||||
10.07.18 1. kolo | vs. Dominique Karregat | 3-6, 2-4, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Bastad - antuka | ||||
24.06.18 1. kolo kval. | vs. Rebecca Ehn | 2-6, 0-2, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Ystad - antuka | ||||
17.06.18 kvalifik. | vs. Jessie Aney | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.06.18 1. kolo kval. | vs. Alexandra Viktorovitch | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
Prerov - antuka | ||||
12.06.18 1. kolo | vs. Petra Melounova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Oeiras - antuka | ||||
24.05.18 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.18 1. kolo | vs. Daniella Silva | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
Karlskrona - antuka | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Malene Helgo | 6-3, 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
04.05.18 čtvrtfinále | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.05.18 2. kolo | vs. Nora Niedmers | 6-3, 4-6, 7-61 | detail zápasu | |
01.05.18 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
25.04.18 1. kolo | vs. Ioana Loredana Rosca | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
13.03.18 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 3-6, 2-3, - Cristina Adamescu - skreč | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
06.03.18 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Heraklion - antuka | ||||
26.02.18 1. kolo | vs. Katerina Vankova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
06.02.18 1. kolo | vs. Gaia Sanesi | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Antalya - tvrdý | ||||
30.01.18 1. kolo | vs. Dabin Kim | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
Agadir - antuka | ||||
18.11.17 finále | vs. Oana Georgeta Simion | 4-6, 1-6 | detail zápasu |