ZÁPAS
10.11.22 | 2. kolo | Elena Korokozidi | Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Elena Korokozidi | Carmen Lopez Martinez | |
1. podání % | 58/83 (70%) | 38/72 (53%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/58 (48%) | 13/38 (34%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/25 (52%) | 15/34 (44%) |
Vyhrané break-bally | 10/14 (71%) | 7/11 (64%) |
Vyhrané body z returnu | 44/72 (61%) | 42/83 (51%) |
Vyhrané body celkem | 85/155 (55%) | 70/155 (45%) |
Dvojchyby | 6 | 2 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Elena Korokozidi | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Korokozidi | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-2 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Korokozidi | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Korokozidi | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-5 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Korokozidi | 3-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-6 |
2 | ||
0-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Korokozidi | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-2 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Korokozidi | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Korokozidi | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-3 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Korokozidi | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Korokozidi | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Korokozidi | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Korokozidi | 1-0 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Korokozidi | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Carmen Lopez Martinez | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Korokozidi | 5-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Španielsko
23.04.05, 18 Let
23.04.05, 18 Let
Elena Korokozidi vs. Carmen Lopez Martinez - Vzájemné zápasy
10.11.22 | 2. kolo | Elena Korokozidi | Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Elena Korokozidi form & Carmen Lopez Martinez form
Elena Korokozidi - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 kvalifik. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
16.05.23 kvalifik. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | detail zápasu | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.05.23 čtvrtfinále | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
04.05.23 2. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
03.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
16.11.22 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.22 semifinále | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | detail zápasu |
Carmen Lopez Martinez - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Gonesse - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Emeline Dartron | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Merel Hoedt | 6-2, 3-6, 7-62 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Hajar Crinebouch | 7-63, 6-0 | detail zápasu | |
11.03.24 kvalifik. | vs. Alice Battesti | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 3-6, 6-72 | detail zápasu | |
29.02.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Marina Gatell | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Sonia Cassani | 6-1, 2-6, 10-5 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Heidi Felicia Schmal | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 1-6, 6-2, 8-10 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jordan Fenton | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Jasmijn Gimbrere | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Ines Murta | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Caroline Werner | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 4-6, 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 6-3, 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
06.11.23 kvalifik. | vs. Costanza Traversi | 1-6, 6-0, 8-10 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Barbara Rusu | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Villena - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
16.10.23 kvalifik. | vs. Nina Vargova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Nicole Giannini | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Alina Charaeva | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Riya Bhatia | 6-3, 6-0 | detail zápasu |