ZÁPAS
25.01.21 | 2. kolo kval. | Elena Grekul | Smriti Bhasin | 6-2, 6-2 | W15 Cairo | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
15.05.04, 19 Let
15.05.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
07.12.02, 21 Let
12 009 $
07.12.02, 21 Let
12 009 $
Elena Grekul vs. Smriti Bhasin - Vzájemné zápasy
25.01.21 | 2. kolo kval. | Elena Grekul | Smriti Bhasin | 6-2, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Elena Grekul form & Smriti Bhasin form
Elena Grekul - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Chrystal Lopez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Patricia Grigoras | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Eunji Oh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Mackiewicz | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Smriti Bhasin - poslední zápasy
W50 Indore - tvrdý | ||||
29.01.24 kvalifik. | vs. Mana Kawamura | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 3-6, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Rina Saigo | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Lakshmi Gowda | - Smriti Bhasin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Sravya Shivani Chilakalapudi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rutuja Bhosale | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W60 Sydney - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lily Fairclough | 6-4, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Playford - tvrdý | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ashley Katz | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Ivana Popovic | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Aruzhan Sagandikova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
11.07.23 1. kolo | vs. Sara Nayar | 2-6, 6-3, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Nakhon - tvrdý | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.07.23 kvalifik. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 3-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Recife - antuka | ||||
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Emma Van Poppel | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Nicolly Ferreira | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Curitiba - antuka | ||||
19.05.23 čtvrtfinále | vs. Ana Candiotto | 5-7, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Carolina Ferreira Turchetto | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
17.05.23 1. kolo | vs. Rocio Daniela Merlo | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bujumbura - antuka | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Tiffany William | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.04.23 1. kolo | vs. Meisha Kendall-Woseley | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-3, 5-7, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Singapore - tvrdý | ||||
06.04.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.04.23 1. kolo | vs. Olivia Collins | 6-1, 6-0 | detail zápasu |