Ukrajina
15.05.04, 19 Let
15.05.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
India
13.02.95, 29 Let
16 775 $
13.02.95, 29 Let
16 775 $
Elena Grekul vs. Saumya Vig - Vzájemné zápasy
18.01.21 | 2. kolo kval. | Elena Grekul | Saumya Vig | 6-4, 6-2 | detail zápasu | W15 Cairo | antuka |
Elena Grekul form & Saumya Vig form
Elena Grekul - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Chrystal Lopez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Patricia Grigoras | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Eunji Oh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Mackiewicz | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Saumya Vig - poslední zápasy
W35 Indore - tvrdý | ||||
12.03.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 4-6, 6-2, 10-8 | detail zápasu | |
W35 Nagpur - antuka | ||||
04.03.24 kvalifik. | vs. Anastasia Zolotareva | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Sergienko | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
27.02.24 kvalifik. | vs. Vaishnavi Adkar | 0-6, 6-2, 7-10 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Sachi Sharma | 4-6, 6-4, 11-9 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Pooja Ingale | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Yukina Saigo | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeel Desai | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Gurmanat Kaur Sandhu | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Hiromi Abe | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Madhurima Sawant | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Yashaswini Panwar | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Janani Ramesh | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 kvalifik. | vs. Abhilasha Bista | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Demi Tran | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Hua - tvrdý | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Slobozia - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Elina Zakharova | 4-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
28.08.23 kvalifik. | vs. Snehal Mane | 6-1, 2-0, Snehal Mane - skreč | detail zápasu | |
W15 Baku - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Darja Suvirdjonkova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Varvara Diachenko | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 7-64, 7-5 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
01.08.23 kvalifik. | vs. Zlata Saurasava | 6-4, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Banja - antuka | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Sara Sarinova | 2-6, 1-6 | detail zápasu |