ZÁPAS
21.02.21 | 1. kolo kval. | Elena Grekul | Katsiaryna Skachkova | 5-7, 6-4, 11-9 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ukrajina
15.05.04, 19 Let
15.05.04, 19 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
19.04.98, 25 Let
19.04.98, 25 Let
Elena Grekul vs. Katsiaryna Skachkova - Vzájemné zápasy
21.02.21 | 1. kolo kval. | Elena Grekul | Katsiaryna Skachkova | 5-7, 6-4, 11-9 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Elena Grekul form & Katsiaryna Skachkova form
Elena Grekul - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 6-72, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.02.24 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 6-4, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.12.23 kvalifik. | vs. Tatyana Nikolenko | 5-7, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Adelina Lachinova | 3-6, 6-3, 10-6 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Ece Boylu | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Marie Mettraux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 2-6, 7-610, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Mayuka Aikawa | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Defne Cirpanli | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
28.11.23 kvalifik. | vs. Karolina Mrazikova | 6-1, 7-66 | detail zápasu | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Elene Buchukuri | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.11.23 kvalifik. | vs. Ada Piestrzynska | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-0, 7-5 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Monika Wojcik | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Chrystal Lopez | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Marika Jones | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.09.23 semifinále | vs. Vaishnavi Adkar | 3-6, 6-2, 5-7 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Patricia Grigoras | 7-65, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Eunji Oh | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
12.09.23 kvalifik. | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Vanshita Pathania | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Martyna Mackiewicz | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Margaux Komano | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Heutschi | 6-4, 6-0 | detail zápasu |
Katsiaryna Skachkova - poslední zápasy
W15 Waco - tvrdý | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Mercedes Aristegui | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Lakewood - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Eryn Cayetano | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Kylie Mckenzie | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
11.07.22 2. kolo kval. | vs. Kalli Minor | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
26.05.21 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Sabine Rutlauka | 6-0, 6-75, 10-8 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.21 1. kolo | vs. Hina Inoue | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.05.21 kvalifik. | vs. Hwiwon Wi | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Lisa Aubertin | 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Gadient | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Helena Mohamed | 1-6, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
26.04.21 1. kolo kval. | vs. Nicole Poj | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
31.03.21 1. kolo | vs. Anastasia Pribylova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.03.21 kvalifik. | vs. Yukina Saigo | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
29.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-2, 5-7, 10-5 | detail zápasu | |
29.03.21 2. kolo kval. | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
22.03.21 2. kolo kval. | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Amelie-Christin Janssen | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
14.03.21 1. kolo kval. | vs. Jantje Tilbuerger | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 7-5, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.02.21 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Sophia Intert | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.02.20 kvalifik. | vs. Valentina Ryser | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Ling Zhang | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.02.20 1. kolo | vs. Mallaurie Noel | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.02.20 kvalifik. | vs. Anastasiya Poplavska | 7-63, 7-5 | detail zápasu | |
09.02.20 1. kolo kval. | vs. Erika Drozd Pereira | 5-7, 6-0, 14-12 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Cheri Darley | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
17.12.19 2. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 3-6, 1-6 | detail zápasu |