ZÁPAS
29.08.21 | 1. kolo kval. | Eleanor Baglow | Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | W25 Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Veľká Británia
24.02.02, 22 Let
24.02.02, 22 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
24.03.04, 20 Let
24.03.04, 20 Let
Eleanor Baglow vs. Victoria Conde-Vendrell - Vzájemné zápasy
29.08.21 | 1. kolo kval. | Eleanor Baglow | Victoria Conde-Vendrell | 6-0, 6-1 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Eleanor Baglow form & Victoria Conde-Vendrell form
Eleanor Baglow - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Gdansk - antuka | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
20.06.23 kvalifik. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.05.23 semifinále | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.05.23 čtvrtfinále | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detail zápasu | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
23.05.23 kvalifik. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.05.23 kvalifik. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detail zápasu | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
14.03.23 kvalifik. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detail zápasu | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu |
Victoria Conde-Vendrell - poslední zápasy
W25+H Palma - tvrdý | ||||
27.06.22 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
17.10.21 1. kolo kval. | vs. Lara Escauriza | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Melilla - antuka | ||||
16.09.21 1. kolo | vs. Madelief Hageman | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 0-6, 1-6 | detail zápasu |