ZÁPAS
13.09.20 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | W80 Cagnes | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | |
1. podání % | 28/43 (65%) | 18/41 (44%) |
Vyhrané body z 1.podání | 20/28 (71%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/15 (53%) | 6/23 (26%) |
Vyhrané break-bally | 6/6 (100%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/41 (68%) | 15/43 (35%) |
Vyhrané body celkem | 56/84 (67%) | 28/84 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 3 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Jana Kolodynska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Jana Kolodynska - Vzájemné zápasy
13.09.20 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Jana Kolodynska | 6-1, 6-3 | detail zápasu | W80 Cagnes | antuka |
Ekaterine Gorgodze form & Jana Kolodynska form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Jana Kolodynska - poslední zápasy
W35 Santo - tvrdý | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Katarina Jokic | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
06.03.24 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 7-65, 4-6, 6-75 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Linda Fruhvirtova | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Mexico - tvrdý | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 6-71 | detail zápasu | |
W50 Morelia - tvrdý | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Thaisa Grana Pedretti | 7-5, 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W100 Irapuato - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Marina Melnikova | 5-7, 6-75 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Zakharova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
17.01.24 1. kolo | vs. Anna Siskova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
Canberra - tvrdý | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santo - tvrdý | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-74, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
Midland - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Varvara Lepchenko | 7-62, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-2, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
Tampico - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Varvara Lepchenko | 4-6, 6-70 | detail zápasu | |
W80 Macon - tvrdý | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Alexa Noel | 4-6, 1-3, - Jana Kolodynska - skreč | detail zápasu | |
Ningbo - tvrdý | ||||
24.09.23 kvalifik. | vs. Jodie Anna Burrage | 6-3, 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Meiling Wang | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Guangzhou - tvrdý | ||||
17.09.23 kvalifik. | vs. Viktorija Golubic | 2-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Arequipa - antuka | ||||
20.08.23 finále | vs. Miriana Tona | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
19.08.23 semifinále | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Guillermina Naya | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Romina Ccuno | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W80 Brasilia - tvrdý | ||||
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Lulu Sun | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
08.08.23 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Feira - tvrdý | ||||
05.08.23 finále | vs. Laura Pigossi | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
04.08.23 čtvrtfinále | vs. Leolia Jeanjean | 1-6, 6-4, 6-3 | detail zápasu |