ZÁPAS
01.01.20 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Haruka Kaji | 7-65, 6-3 | W25 Hong | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterine Gorgodze | Haruka Kaji | |
1. podání % | 59/73 (81%) | 46/70 (66%) |
Vyhrané body z 1.podání | 35/59 (59%) | 25/46 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 4/14 (29%) | 7/24 (29%) |
Vyhrané break-bally | 6/11 (55%) | 5/11 (45%) |
Vyhrané body z returnu | 38/70 (54%) | 34/73 (47%) |
Vyhrané body celkem | 77/143 (54%) | 66/143 (46%) |
Dvojchyby | 1 | 4 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
1-3 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-40[BP] | ||
1-5 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-5 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 0-30, 15-30 | ||
5-5 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-6 | Haruka Kaji | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 5-5, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Haruka Kaji | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Haruka Kaji | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0 | ||
2-3 | Haruka Kaji | |
Ekaterine Gorgodze | 3-3 | |
0-0, 40-15 | ||
5-3 | Haruka Kaji | |
0-0, 40-0[BP] | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterine Gorgodze vs. Haruka Kaji - Vzájemné zápasy
01.01.20 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Haruka Kaji | 7-65, 6-3 | detail zápasu | W25 Hong | tvrdý |
Ekaterine Gorgodze form & Haruka Kaji form
Ekaterine Gorgodze - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 6-4, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo | vs. Veronica Miroshnichenko | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
18.03.24 kvalifik. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W75+H Vero - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detail zápasu | |
W35 Naples - antuka | ||||
12.01.24 čtvrtfinále | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
Uruguay - antuka | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Buenos Aires - antuka | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W40 Saint - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Prague - antuka | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Braunschweig - antuka | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Wroclaw - antuka | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Koksijde - antuka | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - skreč | detail zápasu | |
W25 Horb - antuka | ||||
28.07.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detail zápasu |
Haruka Kaji - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Oliwia Szymczuch | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Linda Klimovicova | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Michaella Krajicek | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.03.24 1. kolo | vs. Selina Dal | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
09.02.24 čtvrtfinále | vs. Sijia Wei | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
08.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Erika Sema | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W75 Burnie - tvrdý | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Maya Joint | 1-6, 6-74 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Sara Saito | 5-7, 6-3, 0-5, - Haruka Kaji - skreč | detail zápasu | |
09.01.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W50 Nonthaburi - tvrdý | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Punnin Kovapitukted | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
02.01.24 1. kolo | vs. Ena Koike | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Suzan Lamens | 5-7, 7-68, 1-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Karen Tsutsumi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Aoi Ito | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Rina Saigo | 6-3, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Xinxin Yao | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Takasaki - tvrdý | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Yafan Wang | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Toronto - tvrdý I. | ||||
27.10.23 čtvrtfinále | vs. Victoria Mboko | 6-4, 6-74, 2-6 | detail zápasu | |
26.10.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
24.10.23 1. kolo | vs. Kayla Cross | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Saguenay - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Hamamatsu - koberec | ||||
14.10.23 semifinále | vs. Ayano Shimizu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
13.10.23 čtvrtfinále | vs. Funa Kozaki | 6-2, 2-6, 6-2 | detail zápasu | |
12.10.23 2. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
10.10.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 6-3, 7-61 | detail zápasu | |
W25 Makinohara - koberec | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Shiho Akita | 6-77, 5-7 | detail zápasu |