ZÁPAS
05.02.23 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Zhanel Rustemova | 6-0, 6-0 | W15 Sharm | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Kazachstán
09.06.04, 19 Let
09.06.04, 19 Let
Ekaterina Vishnevskaya vs. Zhanel Rustemova - Vzájemné zápasy
05.02.23 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Zhanel Rustemova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W15 Sharm | tvrdý |
Ekaterina Vishnevskaya form & Zhanel Rustemova form
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 6-4, 1-5, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu |
Zhanel Rustemova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-1, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Elena Malygina | 6-4, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Arina Arifullina | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Rada Zolotareva | 6-0, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.12.23 kvalifik. | vs. Bianca Bulat | 6-4, 5-7, 2-10 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Nehir Dogan | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Ksenia Efremova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
14.11.23 kvalifik. | vs. Martina Peretti | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Pawinee Ruamrak | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Natalia Siedliska | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 7-5, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Wise | 7-62, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Alisa Kummel | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Emma Tothova | 4-6, 6-3, 10-2 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Akanksha Dileep Nitture | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
17.10.23 kvalifik. | vs. Anouck Vrancken Peeters | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Alisa Yakimakho | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Brooke Black | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Eunji Oh | 6-4, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.09.23 2. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Maria Kalyakina | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Arina Solomatina | 6-2, 4-6, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 2-6, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Astana - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-4, 6-70 | detail zápasu |