INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Valeria Gorlats vs. Ekaterina Vishnevskaya - Vzájemné zápasy
30.08.17 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Valeria Gorlats | 6-4, 6-2 | detail zápasu | Antalya | antuka |
Valeria Gorlats form & Ekaterina Vishnevskaya form
Valeria Gorlats - poslední zápasy
W15 Heraklion - antuka | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ema Kovacevic | 6-2, 7-60 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Haabneeme - tvrdý I. | ||||
02.11.21 kvalifik. | vs. Daria Lopatetskaya | 7-62, 2-6, 4-10 | detail zápasu | |
01.11.21 1. kolo kval. | vs. Katriin Saar | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Adithya Karunaratne | 6-4, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Mihaela Djakovic | 6-0, 2-0, Mihaela Djakovic - skreč | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Marina Benito | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
03.08.21 kvalifik. | vs. Julia Avdeeva | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.21 1. kolo kval. | vs. Kaia Kruus | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Vilnius - tvrdý I. | ||||
08.06.21 1. kolo | vs. Anita Wagner | 4-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
07.06.21 kvalifik. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Alena Bairasheuskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.03.21 1. kolo | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
09.03.21 kvalifik. | vs. Sofia Nami Samavati | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
08.03.21 2. kolo kval. | vs. Isabella Kruger | 6-1, 0-6, 10-4 | detail zápasu | |
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.03.21 1. kolo kval. | vs. Yasmin Ezzat | 7-63, 6-4 | detail zápasu | |
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Saki Imamura | 3-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
22.02.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.02.21 1. kolo kval. | vs. Hania Abouelsaad | Hania Abouelsaad - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Liepaja - tvrdý I. | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Nikola Breckova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.01.20 kvalifik. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 6-2, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 6-4, 3-6, 13-11 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
04.11.19 1. kolo kval. | vs. Arina Petrova | 6-2, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
18.07.19 1. kolo | vs. Lissi Kubre | 6-1, 3-6, - Valeria Gorlats - skreč | detail zápasu | |
Fed Cup - tvrdý I. | ||||
09.02.19 Rubber 1 | vs. Hannah Viller Moller | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
06.02.19 Rubber 1 | vs. Isabella Shinikova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
Kiev - antuka | ||||
26.09.17 1. kolo | vs. Olga Ianchuk | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
Antalya - antuka | ||||
06.09.17 1. kolo | vs. Barbara Gatica | 4-6, 5-7 | detail zápasu |
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W35 Boca - antuka | ||||
09.04.24 kvalifik. | vs. Panna Bartha | 6-4, 1-5, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
08.04.24 1. kolo kval. | vs. Maribella Zamarripa | 1-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu |