ZÁPAS
27.06.21 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Nina Radovanovic | 6-0, 4-6, 10-7 | W15 Prokuplje | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Vishnevskaya vs. Nina Radovanovic - Vzájemné zápasy
27.06.21 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Nina Radovanovic | 6-0, 4-6, 10-7 | detail zápasu | W15 Prokuplje | antuka |
Ekaterina Vishnevskaya form & Nina Radovanovic form
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Nina Radovanovic - poslední zápasy
W75 Croissy - tvrdý I. | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Le - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Camilla Gennaro | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W50 Macon - tvrdý I. | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Lena Papadakis | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Anja Wildgruber | 3-6, 6-2, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
25.01.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
24.01.24 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 6-1, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
23.01.24 kvalifik. | vs. Nana Kawagishi | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Hwiwon Wi | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 6-1, 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-3, 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
23.12.23 čtvrtfinále | vs. Marie Villet | 5-7, 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Daria Khomutsianskaya | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
22.12.23 2. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
21.12.23 1. kolo | vs. Sofia Avataneo | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
13.11.23 kvalifik. | vs. Elena Milovanovic | 6-1, 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.23 kvalifik. | vs. Emily Appleton | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 5-0, Alice Battesti - skreč | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Marie Villet | 6-2, 4-6, 7-5 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Reims - tvrdý I. | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Liv Boulard | 4-6, 6-0, 10-8 | detail zápasu | |
02.10.23 kvalifik. | vs. Selina Dal | 6-4, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Santarem - tvrdý | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 6-1, 2-6, 2-10 | detail zápasu | |
W60 Collonge - antuka | ||||
29.08.23 kvalifik. | vs. Amandine Hesse | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.08.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Wanfercee - antuka | ||||
26.08.23 čtvrtfinále | vs. Veronika Podrez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Anna Ozerova | 6-2, 6-2 | detail zápasu |