ZÁPAS
29.04.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | W25 Khimki | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Vishnevskaya | Liubov Demidova | |
1. podání % | 23/33 (70%) | 13/31 (42%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/23 (96%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/10 (60%) | 7/18 (39%) |
Vyhrané body z returnu | 22/31 (71%) | 5/33 (15%) |
Vyhrané body celkem | 50/64 (78%) | 14/64 (22%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 8 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Liubov Demidova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Vishnevskaya | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.09.00, 23 Let
24.09.00, 23 Let
Ekaterina Vishnevskaya vs. Liubov Demidova - Vzájemné zápasy
29.04.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Vishnevskaya | Liubov Demidova | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W25 Khimki | tvrdý I. |
31.07.18 | 1. kolo | Ekaterina Vishnevskaya | Liubov Demidova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | Kazan | antuka |
Ekaterina Vishnevskaya form & Liubov Demidova form
Ekaterina Vishnevskaya - poslední zápasy
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bacau - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 3-6, 6-0, 6-72 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Pia Lovric | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Laura Cilekova | 4-6, 6-1, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.06.23 2. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-2, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Jessie Aney | 4-6, 7-5, 3-6 | detail zápasu | |
06.06.23 kvalifik. | vs. Maja Radenkovic | 7-66, 6-4 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Jankowska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Anouck Vrancken Peeters | 6-3, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 6-1, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Platja - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Javiera Verdugo | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Mihaela Djakovic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.04.23 kvalifik. | vs. Hanna Bougouffa | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Lucie Brun | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Nicole Gadient | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.23 kvalifik. | vs. India Fenieys | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
17.04.23 2. kolo kval. | vs. Polina Kaibekova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.04.23 2. kolo | vs. Esther Bataille | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.04.23 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
11.04.23 kvalifik. | vs. Morane Meyers | 5-7, 7-5, 10-4 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Elizabeth Kapari Bagerbaseh | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Snitko | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Anca Alexia Todoni | 0-2, - Ekaterina Vishnevskaya - skreč | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-4, 7-63 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Kira Pavlova | 6-4, 6-3 | detail zápasu |
Liubov Demidova - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
27.06.21 1. kolo kval. | vs. Elif Albayrak | 2-6, 6-3, 2-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Pospelova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Izabelle Persson | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.06.21 2. kolo kval. | vs. Rachel Gailis | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
06.06.21 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.06.21 kvalifik. | vs. Estella Jaeger | 6-2, 4-6, 9-11 | detail zápasu | |
31.05.21 1. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 2-6, 19-17 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Jamilah Snells | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Dilara Okur | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Jacqueline Soloveychik | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Esther Bataille | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Jessica Plazas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 1-6, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.01.21 2. kolo kval. | vs. Stanislava Bobrovnikova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
03.01.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 2-6, 6-3, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.12.20 1. kolo kval. | vs. Silvia Maria Costache | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Ena Kajevic | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Dora Olgungul | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Kamila Kerimbayeva | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.02.20 1. kolo kval. | vs. Jizel Matos Sequeira Fernandes | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.01.20 1. kolo kval. | vs. Carlota Martinez Cirez | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.01.20 1. kolo kval. | vs. Semra Aksu | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.01.20 2. kolo kval. | vs. Yixuan Li | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
07.01.20 kvalifik. | vs. Bruna Casasampere Escoda | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
16.12.19 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
08.12.19 1. kolo kval. | vs. Svetlana Iansitova | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - tvrdý | ||||
01.12.19 1. kolo kval. | vs. Ilayda Baykan | 6-4, 0-6, 7-10 | detail zápasu |