ZÁPAS
31.08.21 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | W25 Marbella | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Shalimova | Elizabeth Jurna | |
1. podání % | 22/37 (59%) | 30/48 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 15/22 (68%) | 14/30 (47%) |
Vyhrané body z 2.podání | 7/15 (47%) | 2/18 (11%) |
Vyhrané break-bally | 7/10 (70%) | 2/3 (67%) |
Vyhrané body z returnu | 32/48 (67%) | 15/37 (41%) |
Vyhrané body celkem | 54/85 (64%) | 31/85 (36%) |
Dvojchyby | 2 | 10 |
Esa | 1 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-1 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 3-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Elizabeth Jurna | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
6-2 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Estónsko
09.12.05, 18 Let
09.12.05, 18 Let
Ekaterina Shalimova vs. Elizabeth Jurna - Vzájemné zápasy
31.08.21 | 1. kolo | Ekaterina Shalimova | Elizabeth Jurna | 6-1, 6-2 | detail zápasu | W25 Marbella | antuka |
Ekaterina Shalimova form & Elizabeth Jurna form
Ekaterina Shalimova - poslední zápasy
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detail zápasu | |
19.02.24 kvalifik. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - skreč | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
11.11.23 semifinále | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.23 čtvrtfinále | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.11.23 finále | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
04.11.23 semifinále | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
03.11.23 čtvrtfinále | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
25.08.23 čtvrtfinále | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - skreč | detail zápasu | |
24.08.23 2. kolo | vs. Tilde Stromquist | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
23.08.23 1. kolo | vs. Annika Kannan | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasiia Gureva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.08.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Merna Refaat | 3-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Hiroko Kuwata | 6-3, 7-64 | detail zápasu |
Elizabeth Jurna - poslední zápasy
W15 Alcala - tvrdý | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Marcelina Podlinska | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.11.23 kvalifik. | vs. Victoria Lazarova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Carlota Garcia Alonso | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Loule - tvrdý | ||||
24.10.23 kvalifik. | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Beatrice Laura Pirtac | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Faro - tvrdý | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriia Fomenko | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Baza - tvrdý | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Lorena Solar Donoso | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Leiria - tvrdý | ||||
11.09.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-74, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Valladolid - tvrdý | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Fangran Tian | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Nahia Sanchez-Marin Garcia | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Don - koberec | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Maneva Rakotomalala | 6-4, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.07.23 kvalifik. | vs. Aryana Bartlett | 6-1, 6-75, 10-5 | detail zápasu | |
09.07.23 2. kolo kval. | vs. Pilar Astigarraga Harper | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Bojana Marinkovic | 6-3, 1-6, 6-10 | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Morvayova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W60 Madrid - tvrdý | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Setubal - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Indira Lepage | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alejandra Ramirez Botella | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Amelie Van Impe | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Monzon - tvrdý | ||||
14.05.23 1. kolo kval. | vs. Karine Marion Job | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Tossa - koberec | ||||
01.05.23 kvalifik. | vs. Nahia Berecoechea | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Linn Goerdes | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Oeiras - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Eri Hozumi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aaddi Gupta | 6-76, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
28.11.22 kvalifik. | vs. Tilde Stromquist | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.11.22 1. kolo kval. | vs. Amalia Suciu | 6-2, 6-3 | detail zápasu |