ZÁPAS
26.01.22 | kvalifik. | Ekaterina Reyngold | Saki Imamura | 6-3, 6-4 | W25 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Reyngold | Saki Imamura | |
1. podání % | 33/53 (62%) | 42/62 (68%) |
Vyhrané body z 1.podání | 18/33 (55%) | 20/42 (48%) |
Vyhrané body z 2.podání | 11/20 (55%) | 5/20 (25%) |
Vyhrané break-bally | 7/13 (54%) | 4/7 (57%) |
Vyhrané body z returnu | 37/62 (60%) | 24/53 (45%) |
Vyhrané body celkem | 66/115 (57%) | 49/115 (43%) |
Dvojchyby | 3 | 1 |
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-1 | Saki Imamura | |
0-0, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-2 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 3-3 | |
0-0, 0-15, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-3 | Saki Imamura | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Saki Imamura | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Reyngold vs. Saki Imamura - Vzájemné zápasy
26.01.22 | kvalifik. | Ekaterina Reyngold | Saki Imamura | 6-3, 6-4 | detail zápasu | W25 Monastir | tvrdý |
Ekaterina Reyngold form & Saki Imamura form
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Saki Imamura - poslední zápasy
W50 Kofu - tvrdý | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Lea Ma | 6-75, 6-75 | detail zápasu | |
27.03.24 kvalifik. | vs. Lizette Cabrera | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 2-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
03.03.24 finále | vs. Chengyiyi Yuan | 6-2, 6-74, 6-2 | detail zápasu | |
02.03.24 semifinále | vs. Fang Ying Xun | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Nagi Hanatani | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Gaeul Jang | 5-7, 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Yatawee Chimchum | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Nakhon - tvrdý | ||||
25.02.24 finále | vs. Xinxin Yao | 7-67, 7-5 | detail zápasu | |
24.02.24 semifinále | vs. Clara Vlasselaer | 6-3, 3-6, 6-0 | detail zápasu | |
23.02.24 čtvrtfinále | vs. Wushuang Zheng | 7-65, 6-2 | detail zápasu | |
22.02.24 2. kolo | vs. Watsachol Sawatdee | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Meiqi Guo | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Nakhon - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-3, 6-77 | detail zápasu | |
13.02.24 1. kolo | vs. Patcharin Cheapchadej | 6-72, 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Indore - tvrdý | ||||
02.02.24 čtvrtfinále | vs. Dalila Jakupovic | 4-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
01.02.24 2. kolo | vs. Darja Semenistaja | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
31.01.24 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 7-5, 6-3 | detail zápasu | |
W50 Pune - tvrdý | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 5-7, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.24 kvalifik. | vs. Ekaterina Yashina | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Elena Jamshidi | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Viktoria Morvayova | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
23.12.23 semifinále | vs. Sahaja Yamalapalli | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Daria Kudashova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
19.12.23 1. kolo | vs. Akanksha Dileep Nitture | 7-5, 6-1 | detail zápasu |