ZÁPAS
14.05.22 | 1. kolo kval. | Ekaterina Reyngold | Sada Nahimana | 6-3, 6-4 | Rabat | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Reyngold | Sada Nahimana | |
1. podání % | 40/60 (67%) | 36/52 (69%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/40 (65%) | 23/36 (64%) |
Vyhrané body z 2.podání | 13/20 (65%) | 7/16 (44%) |
Vyhrané break-bally | 3/5 (60%) | 1/4 (25%) |
Vyhrané body z returnu | 22/52 (42%) | 21/60 (35%) |
Vyhrané body celkem | 61/112 (54%) | 51/112 (46%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Sada Nahimana | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Reyngold | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-3 | Sada Nahimana | |
0-0, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15, 40-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 6-4 | |
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Reyngold vs. Sada Nahimana - Vzájemné zápasy
14.05.22 | 1. kolo kval. | Ekaterina Reyngold | Sada Nahimana | 6-3, 6-4 | detail zápasu | Rabat | antuka |
Ekaterina Reyngold form & Sada Nahimana form
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Sada Nahimana - poslední zápasy
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Mara Guth | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Aya El Aouni | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-4, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 6-2, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.02.24 1. kolo | vs. Ariana Geerlings | 6-2, 5-7, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Hammamet - antuka | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Alice Tubello | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W75 Grenoble - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 6-72 | detail zápasu | |
30.01.24 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 6-3, 4-6, 6-1 | detail zápasu | |
W75+H Porto - tvrdý I. | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Nastasja Mariana Schunk | 7-65, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
21.12.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Nguyen Tan | 3-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
20.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
18.12.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 5-7, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
15.12.23 semifinále | vs. Emeline Dartron | 2-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
14.12.23 čtvrtfinále | vs. Jessie Aney | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
13.12.23 2. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
11.12.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Florianopolis - antuka | ||||
19.11.23 kvalifik. | vs. Conny Perrin | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
Colina - antuka | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Guillermina Naya | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.11.23 kvalifik. | vs. Antonia Vergara Rivera | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Brenda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Benedetta Ortenzi | 6-1, Benedetta Ortenzi - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 6-4, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
18.10.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-2, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Lisbon - antuka | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-3, 6-70, 2-6 | detail zápasu | |
03.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Marie Benoit | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Nina Potocnik | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Skopje - antuka | ||||
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Lina Gjorcheska | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.23 3. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-0, 6-3 | detail zápasu |