ZÁPAS
20.08.21 | čtvrtfinále | Ekaterina Reyngold | Ramu Ueda | 6-2, 6-1 | W15 Monastir | tvrdý |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Reyngold | Ramu Ueda | |
1. podání % | 33/49 (67%) | 29/41 (71%) |
Vyhrané body z 1.podání | 26/33 (79%) | 12/29 (41%) |
Vyhrané body z 2.podání | 8/16 (50%) | 6/12 (50%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 1/3 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 23/41 (56%) | 15/49 (31%) |
Vyhrané body celkem | 57/90 (63%) | 33/90 (37%) |
Dvojchyby | 4 | 1 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Ramu Ueda | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Reyngold vs. Ramu Ueda - Vzájemné zápasy
20.08.21 | čtvrtfinále | Ekaterina Reyngold | Ramu Ueda | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Monastir | tvrdý |
Ekaterina Reyngold form & Ramu Ueda form
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Ramu Ueda - poslední zápasy
W15 Hinode - tvrdý | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kurumi Tamura | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kuala - tvrdý | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Maelys Bougrat | 1-6, 6-3, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Ipoh - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W40 Yokohama - tvrdý | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 0-6, 6-3, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Talia Gibson | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cairns - tvrdý | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Destanee Aiava | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Zara Larke | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Caloundra - tvrdý | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Gabrielle Villegas | 6-74, 4-6 | detail zápasu | |
26.07.23 1. kolo | vs. Rebecca Leahy | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kawaguchi - tvrdý | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Yuika Ikawa | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Tokyo - tvrdý | ||||
29.05.23 kvalifik. | vs. Anri Nagata | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Samantha Imbo Nloga | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Karuizawa - tráva | ||||
25.05.23 1. kolo | vs. Momoko Kobori | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W60 Kurume - tráva | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Haruna Takeuchi | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Fukuoka - koberec | ||||
08.05.23 1. kolo kval. | vs. Mao Mushika | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
08.05.23 kvalifik. | vs. Sara Saito | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Gifu - tvrdý | ||||
01.05.23 1. kolo kval. | vs. Ya-Hsuan Lee | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Fukui - tvrdý | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Lisa-Marie Rioux | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Osaka - tvrdý | ||||
19.04.23 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 4-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Osaka - tvrdý | ||||
12.04.23 1. kolo | vs. Maddison Inglis | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.04.23 2. kolo kval. | vs. Ayumi Koshiishi | 6-3, Ayumi Koshiishi - skreč | detail zápasu | |
10.04.23 kvalifik. | vs. Hinata Chiba | 7-62, 6-3 | detail zápasu | |
09.04.23 1. kolo kval. | vs. Mua Shigeta | 6-2, 3-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Kashiwa - tvrdý | ||||
02.04.23 1. kolo kval. | vs. Sara Saito | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Kofu - tvrdý | ||||
28.03.23 kvalifik. | vs. Mayuka Aikawa | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.03.23 2. kolo kval. | vs. Miyu Nakashima | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.03.23 1. kolo kval. | vs. Risako Togashi | 6-3, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Kyoto - tvrdý I. | ||||
22.12.22 2. kolo | vs. Carol Zhao | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
21.12.22 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-0, 6-1 | detail zápasu |