ZÁPAS
17.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | 7-68, 6-4 | W15 Parnu | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | |
1. podání % | 52/80 (65%) | 49/77 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/52 (54%) | 30/49 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/28 (43%) | 6/28 (21%) |
Vyhrané break-bally | 6/8 (75%) | 5/7 (71%) |
Vyhrané body z returnu | 41/77 (53%) | 40/80 (50%) |
Vyhrané body celkem | 81/157 (52%) | 76/157 (48%) |
Dvojchyby | 7 | 10 |
Esa | 0 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-3 | Andreea Velcea | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 2-4 | |
0-0 | ||
2-5 | Andreea Velcea | |
Ekaterina Reyngold | 3-5 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
6-6 | Andreea Velcea | |
0-0 | ||
7-68 |
2 | ||
Ekaterina Reyngold | 0-0 | |
0-0, 0-15 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
2-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Reyngold | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Andreea Velcea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
5-3 | Andreea Velcea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Reyngold | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30 | ||
6-4 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rumunsko
01.01.01, 23 Let
01.01.01, 23 Let
Ekaterina Reyngold vs. Andreea Velcea - Vzájemné zápasy
17.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Reyngold | Andreea Velcea | 7-68, 6-4 | detail zápasu | W15 Parnu | antuka |
Ekaterina Reyngold form & Andreea Velcea form
Ekaterina Reyngold - poslední zápasy
W35 Terrassa - antuka | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detail zápasu | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
25.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Sabadell - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Solarino - koberec | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Pretoria - tvrdý | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W75 Andrezieux - tvrdý I. | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Valencia - antuka | ||||
08.12.23 čtvrtfinále | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - skreč | detail zápasu | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
20.11.23 kvalifik. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detail zápasu | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W100 Les - tvrdý | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detail zápasu | |
W25 Seville - antuka | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W25 Vigo - tvrdý | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
W25 Ourense - tvrdý | ||||
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detail zápasu | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Barcelona - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detail zápasu |
Andreea Velcea - poslední zápasy
W15 Prokuplje - antuka | ||||
05.07.21 2. kolo kval. | vs. Hina Inoue | 7-5, 5-7, 4-10 | detail zápasu | |
04.07.21 1. kolo kval. | vs. Tamara Malesevic | 4-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.06.21 1. kolo | vs. Hurricane Tyra Black | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
22.06.21 kvalifik. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
21.06.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Zlatarova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Tara Kruppa | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Riko Sawayanagi | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
12.11.20 1. kolo | vs. Martha Matoula | 4-6, 7-65, 1-6 | detail zápasu | |
11.11.20 kvalifik. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Shavit Kimchi | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Adela Moravcova | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Rebeka Masarova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
11.11.19 kvalifik. | vs. Clothilde De Bernardi | 7-64, 0-6, 5-10 | detail zápasu | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Rania Azziz | 6-3, 0-6, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.11.19 kvalifik. | vs. Camilla Zanolini | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 3-6, 7-66, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.19 1. kolo | vs. Perla Nieuwboer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Kaposvar - antuka | ||||
25.09.19 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
24.09.19 kvalifik. | vs. Aneta Kladivova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.09.19 2. kolo kval. | vs. Nikoletta Muller | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Arad - antuka | ||||
15.09.19 1. kolo kval. | vs. Gabriela Horackova | 6-1, 4-6, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Sajur - tvrdý | ||||
04.09.19 1. kolo | vs. Alicia Barnett | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.08.19 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
07.08.19 1. kolo | vs. Emmanuelle Girard | 0-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Parnu - antuka | ||||
17.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Reyngold | 6-78, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
09.07.19 kvalifik. | vs. Katarina Jokic | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Andjela Vidovic | 6-2, 2-6, 10-4 | detail zápasu | |
W15 Tabarka - antuka | ||||
13.06.19 2. kolo | vs. Eugenia Ganga | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.06.19 1. kolo | vs. Francesca Bullani | 2-6, 6-4, 4-1, Francesca Bullani - skreč | detail zápasu |