ZÁPAS
04.04.11 | kvalifik. | Ekaterina Pushkareva | Larisa Bekmetova | 6-3, 6-0 | Almaty | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Uzbekist
14.12.86, 37 Let
14.12.86, 37 Let
Ekaterina Pushkareva vs. Larisa Bekmetova - Vzájemné zápasy
04.04.11 | kvalifik. | Ekaterina Pushkareva | Larisa Bekmetova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Almaty | tvrdý I. |
Ekaterina Pushkareva form & Larisa Bekmetova form
Ekaterina Pushkareva - poslední zápasy
Moscow - antuka | ||||
08.09.14 1. kolo kval. | vs. Diana Bogoliy | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
Kazan - tvrdý | ||||
25.08.14 čtvrtfinále | vs. Valeriya Urzhumova | 0-6, 6-72 | detail zápasu | |
25.08.14 2. kolo | vs. Anastasia Chikalkina | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo | vs. Ludmila Vasilieva | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
25.08.14 1. kolo kval. | vs. Elina Vikhryanova | 3-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
25.08.14 kvalifik. | vs. Ekaterina Kazionova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
St. Petersburg - koberec | ||||
24.12.12 1. kolo | vs. Olga Doroshina | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
Dubai - tvrdý | ||||
26.11.12 1. kolo kval. | vs. Danka Kovinic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
Guimaraes - tvrdý | ||||
05.11.12 2. kolo | vs. Carmen Lopez-Rueda | 1-6, 7-5, 5-7 | detail zápasu | |
05.11.12 1. kolo | vs. Alexandra Nancarrow | 7-64, 7-62 | detail zápasu | |
Coimbra - tvrdý | ||||
29.10.12 1. kolo | vs. Stefana Andrei | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
29.10.12 2. kolo | vs. Chiara Mendo | 6-72, 6-2, 1-6 | detail zápasu | |
Heraklion - koberec | ||||
15.10.12 1. kolo | vs. Afroditi Latinopoulou | 6-3, 6-75, 6-1 | detail zápasu | |
15.10.12 2. kolo | vs. Mandy Wagemaker | 6-3, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Shymkent - tvrdý | ||||
17.09.12 1. kolo | vs. Alina Abdurakhimova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.09.12 2. kolo | vs. Tetyana Arefyeva | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
Astana - tvrdý I. | ||||
10.09.12 1. kolo | vs. Alexandra Von Schmidt | 1-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - antuka | ||||
27.08.12 1. kolo | vs. Yuliya Kalabina | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
Todi - antuka | ||||
20.08.12 2. kolo | vs. Lisa Sabino | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
20.08.12 1. kolo | vs. Chiara Pappacena | 4-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
Istanbul - tvrdý | ||||
13.08.12 1. kolo | vs. Mari Tanaka | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
Bursa - antuka | ||||
06.08.12 1. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
30.07.12 2. kolo | vs. Beatrice Cedermark | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.07.12 1. kolo | vs. Petra Piirtola | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
Tampere - antuka | ||||
23.07.12 2. kolo | vs. Liubov Vasilyeva | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
23.07.12 1. kolo | vs. Csilla Argyelan | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
Donetsk - tvrdý | ||||
16.07.12 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Tsiklauri | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
16.07.12 2. kolo kval. | vs. Oleksandra Korashvili | 6-1, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
16.07.12 1. kolo | vs. Ekaterina Lopes | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.07.12 kvalifik. | vs. Viktoriya Lushkova | 7-5, 6-2 | detail zápasu |
Larisa Bekmetova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
10.10.23 kvalifik. | vs. Jian Ibrahim | 7-65, 5-7, 3-10 | detail zápasu | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Amanda Carolina Nava Elkin | Amanda Carolina Nava Elkin - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
15.08.23 kvalifik. | vs. Anna Snigireva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatyana Chsherbakova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Almaty - antuka | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.08.22 kvalifik. | vs. Anna Lytneva | 3-6, 6-1, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Oldenzaal - antuka | ||||
23.08.22 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.08.22 1. kolo kval. | vs. Joann Leijten | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Hechingen - antuka | ||||
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
19.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
18.04.22 1. kolo kval. | vs. Nasiba Espolova | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý I. | ||||
28.02.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.12.21 2. kolo kval. | vs. Anna Grigoreva | 7-63, 6-75, 5-10 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.11.21 kvalifik. | vs. Beatris Spasova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.11.21 2. kolo kval. | vs. Carla Nokes | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
26.10.21 kvalifik. | vs. Ekaterina Reyngold | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.10.21 1. kolo kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Karaganda - tvrdý I. | ||||
19.10.21 kvalifik. | vs. Anna Ukolova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Asima Sazanova | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Almaty - tvrdý | ||||
24.08.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 2-6, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Alkmaar - antuka | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Joelle Steur | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
02.06.21 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
31.05.21 kvalifik. | vs. Asem Shoybek | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
26.05.21 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
25.05.21 kvalifik. | vs. Mariya Sinitsyna | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Yekaterina Dmitrichenko | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.04.21 kvalifik. | vs. Adel Ismagulova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
06.04.21 kvalifik. | vs. Maria Krupenina | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.04.21 1. kolo kval. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - tvrdý I. | ||||
09.02.21 kvalifik. | vs. Maria Dzemeshkevich | 7-65, 4-6, 5-10 | detail zápasu |