ZÁPAS
21.10.21 | 2. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Anna Ukolova | 6-2, 3-6, 6-2 | W25 Karaganda | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Makarova (1996) | Anna Ukolova | |
1. podání % | 57/77 (74%) | 60/79 (76%) |
Vyhrané body z 1.podání | 37/57 (65%) | 34/60 (57%) |
Vyhrané body z 2.podání | 12/20 (60%) | 10/19 (53%) |
Vyhrané break-bally | 5/9 (56%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 35/79 (44%) | 28/77 (36%) |
Vyhrané body celkem | 84/156 (54%) | 72/156 (46%) |
Dvojchyby | ||
Esa |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-3 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-5 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
3-6 |
3 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Anna Ukolova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Anna Ukolova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Makarova (1996) vs. Anna Ukolova - Vzájemné zápasy
07.02.22 | kvalifik. | Ekaterina Makarova (1996) | Anna Ukolova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | W60 Grenoble | tvrdý I. |
21.10.21 | 2. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Anna Ukolova | 6-2, 3-6, 6-2 | detail zápasu | W25 Karaganda | tvrdý I. |
23.08.18 | čtvrtfinále | Ekaterina Makarova (1996) | Anna Ukolova | 6-3, 6-0 | detail zápasu | Moscow | antuka |
Ekaterina Makarova (1996) form & Anna Ukolova form
Ekaterina Makarova (1996) - poslední zápasy
W15 Campinas - antuka | ||||
24.03.24 finále | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detail zápasu | |
24.03.24 semifinále | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detail zápasu | |
22.03.24 čtvrtfinále | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Santo - tvrdý | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
San Diego - tvrdý | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
Doha - tvrdý | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
Mumbai - tvrdý | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - skreč | detail zápasu | |
Hua Hin - tvrdý | ||||
28.01.24 kvalifik. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
Melbourne - tvrdý | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
W50 Bengaluru - tvrdý | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
31.12.23 finále | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
30.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
29.12.23 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detail zápasu | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - skreč | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
24.12.23 finále | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.12.23 semifinále | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.12.23 čtvrtfinále | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detail zápasu | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detail zápasu | |
Andorra - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W100 Valencia - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
12.11.23 finále | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
11.11.23 semifinále | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detail zápasu |
Anna Ukolova - poslední zápasy
Angers - tvrdý I. | ||||
04.12.22 1. kolo kval. | vs. Joanna Garland | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
16.11.22 1. kolo | vs. Michaela Laki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
11.11.22 čtvrtfinále | vs. Michaela Laki | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.11.22 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
09.11.22 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Diana Martynov | 6-3, 5-7, 7-10 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Caroline Romeo | 7-63, 1-6, 9-11 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Ya Hsin Lee | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.10.22 semifinále | vs. Sijia Wei | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
30.09.22 čtvrtfinále | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.09.22 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
27.09.22 1. kolo | vs. Giulia Alessia Monteleone | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W60 Nur - tvrdý | ||||
19.07.22 kvalifik. | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-0, 2-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Nur - tvrdý | ||||
13.07.22 1. kolo | vs. Polina Kudermetova | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
12.07.22 kvalifik. | vs. Dana Shakirova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
11.07.22 1. kolo kval. | vs. Vladlena Bokova | 7-5, 1-6, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
01.07.22 2. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 5-7, 6-76 | detail zápasu | |
29.06.22 1. kolo | vs. Ishwari Matere | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Gurugram - tvrdý | ||||
24.06.22 čtvrtfinále | vs. Saki Imamura | 2-6, 6-3, 4-6 | detail zápasu | |
23.06.22 2. kolo | vs. Momoko Kobori | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
22.06.22 1. kolo | vs. Nidhi Chilumula | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.05.22 čtvrtfinále | vs. Yasmine Mansouri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
19.05.22 2. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.05.22 1. kolo | vs. Milla Sequeira | 3-6, 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.05.22 2. kolo | vs. Chihiro Takayama | 6-1, 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.05.22 1. kolo | vs. Marina Stakusic | 6-2, 2-6, 7-5 | detail zápasu | |
W60 Croissy - tvrdý I. | ||||
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-74, 10-12 | detail zápasu | |
W25 Le - antuka | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 2-6, 6-70 | detail zápasu | |
W25 Joue - tvrdý I. | ||||
28.02.22 kvalifik. | vs. Chiara Scholl | 4-6, 3-6 | detail zápasu |