ZÁPAS
20.07.21 | kvalifik. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | W15 Moscow | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | |
1. podání % | 37/54 (69%) | 32/49 (65%) |
Vyhrané body z 1.podání | 28/37 (76%) | 14/32 (44%) |
Vyhrané body z 2.podání | 6/17 (35%) | 4/17 (24%) |
Vyhrané break-bally | 6/7 (86%) | 2/6 (33%) |
Vyhrané body z returnu | 31/49 (63%) | 20/54 (37%) |
Vyhrané body celkem | 65/103 (63%) | 38/103 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 4 |
Esa | 1 | 2 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-3 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
5-0 | Victoria Mikhaylova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-0 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
24.10.00, 23 Let
13 544 $
24.10.00, 23 Let
13 544 $
Ekaterina Kazionova vs. Victoria Mikhaylova - Vzájemné zápasy
14.03.24 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | W15 Karaganda | tvrdý I. |
20.07.21 | kvalifik. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Moscow | antuka |
21.01.19 | 1. kolo kval. | Ekaterina Kazionova | Victoria Mikhaylova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | W25 Kazan | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Victoria Mikhaylova form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Victoria Mikhaylova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 4-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Madina Kustanayeva | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
05.03.24 kvalifik. | vs. Ingkar Dyussebay | 7-64, 2-6, 7-10 | detail zápasu | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Amira Kaztugan | 6-72, 6-2, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
12.12.23 kvalifik. | vs. Margherita Marcon | 5-7, 6-4, 4-10 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Maria Mikhailova | 7-5, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Sandra Samir | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
05.12.23 kvalifik. | vs. Summer Yardley | 6-73, 6-2, 10-5 | detail zápasu | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Christine Gouws | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Yuliya Perapekhina | 6-4, 5-7, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Pemra Ozgen | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.23 kvalifik. | vs. Irmak Budak | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
17.08.23 1. kolo | vs. Milana Maslenkova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Victoria Mikhaylova - skreč | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu | |
02.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
01.08.23 kvalifik. | vs. Lidiia Rasskovskaia | 4-6, 6-2, 10-4 | detail zápasu | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Maria Eleni Poulka | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 5-7, 7-63, 2-6 | detail zápasu | |
06.06.23 1. kolo | vs. Meng Yi Chen | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
01.06.23 2. kolo | vs. Jasmine Conway | 6-73, 6-1, 2-6 | detail zápasu | |
31.05.23 1. kolo | vs. Delia Gaillard | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
30.05.23 kvalifik. | vs. Selya Rakki | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Carla Fity | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Nadine Keller | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 4-6, 4-6 | detail zápasu |