ZÁPAS
06.11.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-1 | W15 Parnu | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | |
1. podání % | 25/36 (69%) | 38/52 (73%) |
Vyhrané body z 1.podání | 19/25 (76%) | 17/38 (45%) |
Vyhrané body z 2.podání | 9/11 (82%) | 5/14 (36%) |
Vyhrané body z returnu | 30/52 (58%) | 8/36 (22%) |
Vyhrané body celkem | 58/88 (66%) | 30/88 (34%) |
Dvojchyby | 1 | 0 |
Esa | 1 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
1-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0 | ||
2-1 | Kseniya Yersh | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
4-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Bielorusko
20.01.01, 23 Let
20.01.01, 23 Let
Ekaterina Kazionova vs. Kseniya Yersh - Vzájemné zápasy
06.11.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Kseniya Yersh | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W15 Parnu | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Kseniya Yersh form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Kseniya Yersh - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Quinta - tvrdý | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Baza - tvrdý | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
30.05.22 kvalifik. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Tbilisi - tvrdý | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
23.05.22 kvalifik. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
26.04.22 kvalifik. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Shymkent - antuka | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.04.22 kvalifik. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detail zápasu | |
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Sara Lanca | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Kazan - tvrdý I. | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.21 kvalifik. | vs. Lidia Moreno Arias | 5-7, 6-4, 8-10 | detail zápasu | |
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Urszula Nebelska | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lousada - tvrdý I. | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
22.11.21 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 1-6, 7-5, 10-8 | detail zápasu |