ZÁPAS
10.02.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | |
1. podání % | 34/61 (56%) | 33/61 (54%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/34 (65%) | 20/33 (61%) |
Vyhrané body z 2.podání | 17/27 (63%) | 8/28 (29%) |
Vyhrané break-bally | 4/9 (44%) | 1/8 (13%) |
Vyhrané body z returnu | 33/61 (54%) | 22/61 (36%) |
Vyhrané body celkem | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Dvojchyby | 1 | 1 |
Esa | 4 | 3 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, A-40 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Kazionova vs. Aruzhan Sagandikova - Vzájemné zápasy
10.02.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Shymkent | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Aruzhan Sagandikova form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu |
Aruzhan Sagandikova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-73 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Monastir - tvrdý | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 0-2, - Aruzhan Sagandikova - skreč | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
12.12.23 kvalifik. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mingge Xu | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-4, 0-6 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Monastir - tvrdý | ||||
31.10.23 kvalifik. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-76, 0-6 | detail zápasu | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, Naomi Jackson - skreč | detail zápasu | |
W25 Sharm - tvrdý | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
17.09.23 finále | vs. Vaishnavi Adkar | 7-66, 6-0 | detail zápasu | |
16.09.23 semifinále | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
15.09.23 čtvrtfinále | vs. Laura Cilekova | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
14.09.23 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
12.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
19.08.23 semifinále | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
18.08.23 čtvrtfinále | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
17.08.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Ust - tvrdý | ||||
13.08.23 finále | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.08.23 semifinále | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
11.08.23 čtvrtfinále | vs. Valery Gynina | 4-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | detail zápasu |