ZÁPAS
17.03.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Anika Jaskova | 4-6, 6-2, 6-3 | W15 Bratislava | tvrdý I. |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Anika Jaskova | |
1. podání % | 60/84 (71%) | 53/76 (70%) |
Vyhrané body z 1.podání | 43/60 (72%) | 33/53 (62%) |
Vyhrané body z 2.podání | 15/24 (63%) | 12/23 (52%) |
Vyhrané break-bally | 4/7 (57%) | 2/4 (50%) |
Vyhrané body z returnu | 31/76 (41%) | 26/84 (31%) |
Vyhrané body celkem | 89/160 (56%) | 71/160 (44%) |
Dvojchyby | 2 | 5 |
Esa | 4 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-4 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-5 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
4-6 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
3 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Anika Jaskova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Anika Jaskova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Ekaterina Kazionova vs. Anika Jaskova - Vzájemné zápasy
06.02.23 | kvalifik. | Ekaterina Kazionova | Anika Jaskova | 6-3, 7-5 | detail zápasu | W40 Porto | tvrdý I. |
17.03.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Anika Jaskova | 4-6, 6-2, 6-3 | detail zápasu | W15 Bratislava | tvrdý I. |
Ekaterina Kazionova form & Anika Jaskova form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Shymkent - antuka | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 7-61, 6-1 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu |
Anika Jaskova - poslední zápasy
W75 Koper - antuka | ||||
16.04.24 kvalifik. | vs. Tatiana Pieri | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Mavie Osterreicher | 0-6, 0-1, - Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Denislava Glushkova | 1-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Miriana Tona | 4-6, 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-2, 0-6, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-3, 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Maria Garcia Cid | 6-70, 4-6 | detail zápasu | |
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Kajsa Rinaldo Persson | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
30.01.24 1. kolo | vs. Nikol Rivkin | 3-6, 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Trnava - tvrdý I. | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Irina Balus | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Evelyne Atticia Tiron | 3-6, 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Bratislava - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Stefanie Auer | 7-65, 1-6, 0-1, - Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W100 Maspalomas - antuka | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 1-2, - Anika Jaskova - skreč | detail zápasu | |
W60 Cordenons - antuka | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Melania Delai | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Olomouc - antuka | ||||
19.07.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 5-7, 0-6 | detail zápasu | |
18.07.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 5-7, 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
17.07.23 kvalifik. | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W60 Rome - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-2, 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
11.07.23 kvalifik. | vs. Radka Zelnickova | 3-6, 6-3, 4-0, Radka Zelnickova - skreč | detail zápasu | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anna Gabric | 5-7, 0-6 | detail zápasu |