ZÁPAS
01.08.19 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Alisa Axyanova | 6-4, 4-0, - skreč | W15 Savitaipale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Alisa Axyanova | |
1. podání % | 30/44 (68%) | 22/35 (63%) |
Vyhrané body z 1.podání | 23/30 (77%) | 11/22 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/14 (36%) | 2/13 (15%) |
Vyhrané break-bally | 5/6 (83%) | 2/2 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 22/35 (63%) | 16/44 (36%) |
Vyhrané body celkem | 50/79 (63%) | 29/79 (37%) |
Dvojchyby | 2 | 1 |
Esa | 2 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
1-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0 | ||
3-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 40-30 | ||
5-2 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
5-4 | Alisa Axyanova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-4 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
1-0 | Alisa Axyanova | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-0 | Alisa Axyanova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-0 |
3 | ||
- skreč |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Rusko
11.05.00, 23 Let
11.05.00, 23 Let
Ekaterina Kazionova vs. Alisa Axyanova - Vzájemné zápasy
01.08.19 | 2. kolo | Ekaterina Kazionova | Alisa Axyanova | 6-4, 4-0, Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | W15 Savitaipale | antuka |
Ekaterina Kazionova form & Alisa Axyanova form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu | |
30.10.23 kvalifik. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detail zápasu | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
23.10.23 kvalifik. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detail zápasu |
Alisa Axyanova - poslední zápasy
W15 Cairo - antuka | ||||
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Agostina Landa | 2-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
21.09.21 kvalifik. | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
19.09.21 1. kolo kval. | vs. Mariam Mahmoud | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
04.08.21 1. kolo | vs. Aya El Sayed | 0-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
03.08.21 kvalifik. | vs. Ginevra Peiretti | 0-6, 6-4, 10-3 | detail zápasu | |
02.08.21 2. kolo kval. | vs. Dana Mousa | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
19.07.21 1. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
17.05.21 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Melnikova | 6-71, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
15.03.21 2. kolo kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.03.21 1. kolo kval. | vs. Miriam Gondorova | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Raphaelle Lacasse | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
06.01.21 1. kolo | vs. Anastasia Nefedova | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
07.12.20 2. kolo kval. | vs. Norhan Hesham | 3-6, 1-4, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Aouni | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Jenna Defalco | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
02.11.20 2. kolo kval. | vs. Sathwika Sama | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Salma Abdel Rahim | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.02.20 1. kolo kval. | vs. Margarita Lazareva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.02.20 2. kolo kval. | vs. Inga Komleva | 4-6, 6-4, 10-7 | detail zápasu | |
13.02.20 kvalifik. | vs. Jiangxue Han | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
10.02.20 1. kolo kval. | vs. Camilla Ceppellini | 4-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
04.02.20 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.02.20 2. kolo kval. | vs. Teresia Londol | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
28.11.19 2. kolo | vs. Lexie Stevens | 4-6, 6-79 | detail zápasu | |
26.11.19 1. kolo | vs. Anna Makhorkina | 6-2, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Parnu - tvrdý I. | ||||
05.11.19 kvalifik. | vs. Arina Petrova | 3-6, 6-1, 8-10 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
09.10.19 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.10.19 1. kolo | vs. Anne-Sophie Morandais | 2-6, 6-4, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Haren - antuka | ||||
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 1-6, 0-2, - Alisa Axyanova - skreč | detail zápasu |