ZÁPAS
31.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Alexandra Anttila | 6-0, 6-3 | W15 Savitaipale | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Ekaterina Kazionova | Alexandra Anttila | |
1. podání % | 30/38 (79%) | 18/44 (41%) |
Vyhrané body z 1.podání | 22/30 (73%) | 9/18 (50%) |
Vyhrané body z 2.podání | 5/8 (63%) | 7/26 (27%) |
Vyhrané break-bally | 6/9 (67%) | 1/1 (100%) |
Vyhrané body z returnu | 28/44 (64%) | 11/38 (29%) |
Vyhrané body celkem | 55/82 (67%) | 27/82 (33%) |
Dvojchyby | 2 | 6 |
Esa | 4 | 0 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Alexandra Anttila | |
0-0, 30-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 15-15 | ||
2-0 | Alexandra Anttila | |
0-0, 15-0, 40-30[BP] | ||
4-0 | Alexandra Anttila | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
0-0 | Alexandra Anttila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 1-0 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexandra Anttila | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-2 | |
2-2 | Alexandra Anttila | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Alexandra Anttila | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Fínsko
31.07.01, 22 Let
31.07.01, 22 Let
Ekaterina Kazionova vs. Alexandra Anttila - Vzájemné zápasy
31.07.19 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Alexandra Anttila | 6-0, 6-3 | detail zápasu | W15 Savitaipale | antuka |
Ekaterina Kazionova form & Alexandra Anttila form
Ekaterina Kazionova - poslední zápasy
W35 Sharm - tvrdý | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Salma Drugdova | 7-5, 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Angelina Wirges | 2-6, 6-75 | detail zápasu | |
02.04.24 kvalifik. | vs. Grete Gull | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
15.03.24 čtvrtfinále | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Karaganda - tvrdý I. | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Gurugram - tvrdý | ||||
01.03.24 čtvrtfinále | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
27.02.24 kvalifik. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W40 Navi - tvrdý | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.12.23 kvalifik. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Solapur - tvrdý | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detail zápasu | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.12.23 kvalifik. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Lousada - tvrdý I. | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
27.11.23 kvalifik. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detail zápasu | |
W15 Alcala - tvrdý | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detail zápasu |
Alexandra Anttila - poslední zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Daniela Seguel | 5-7, 0-2, - Alexandra Anttila - skreč | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-4, 4-6, 10-5 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Coral Valle | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Malaga - tvrdý | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | - Alexandra Anttila - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W25 Parnu - antuka | ||||
09.08.22 kvalifik. | vs. Anna Ozerova | 6-73, 3-6 | detail zápasu | |
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Ivette Leetma | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
03.08.22 1. kolo | vs. Katriin Saar | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25+H Palma - tvrdý | ||||
27.06.22 kvalifik. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 5-7, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W25 Madrid - tvrdý | ||||
07.06.22 kvalifik. | vs. Lia Karatancheva | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Maria Berlanga Bandera | 6-4, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
11.03.20 1. kolo | vs. Lian Tran | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
06.02.20 1. kolo | vs. Eleonore Tchakarova | 0-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
27.01.20 2. kolo kval. | vs. Malaika Rapolu | 6-73, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
22.01.20 1. kolo | vs. Anastasia Sysoeva | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
21.11.19 2. kolo | vs. Almudena Sanz-Llaneza Fernandez | 4-6, 1-4, - Alexandra Anttila - skreč | detail zápasu | |
20.11.19 1. kolo | vs. Jane Wasserson | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
13.11.19 1. kolo | vs. Chelsea Vanhoutte | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
07.11.19 2. kolo | vs. Arisha Ladhani | 6-75, 3-6 | detail zápasu | |
06.11.19 1. kolo | vs. Alexandra Riley | 6-3, 4-6, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Cancun - tvrdý | ||||
29.10.19 1. kolo | vs. Ambre Feder | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
24.10.19 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 3-6, 6-0, 1-6 | detail zápasu | |
23.10.19 1. kolo | vs. Althea Hudson | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Metepec - tvrdý | ||||
17.10.19 2. kolo | vs. Kelly Williford | 3-6, 6-71 | detail zápasu | |
15.10.19 1. kolo | vs. Layla Bryant | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Savitaipale - antuka | ||||
31.07.19 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Marbella - antuka | ||||
04.09.18 kvalifik. | vs. Maria Berlanga Bandera | 2-6, 0-4, - Alexandra Anttila - skreč | detail zápasu | |
03.09.18 2. kolo kval. | vs. Ines Benito | 6-1, 4-0, Ines Benito - skreč | detail zápasu | |
Bucharest - antuka | ||||
19.08.18 2. kolo kval. | vs. Antonella La Cava | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
18.08.18 1. kolo kval. | vs. Raisa Alexandra Oprea | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
Savitaipale - antuka | ||||
01.08.18 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 4-6, 0-6 | detail zápasu |