ZÁPAS
09.05.21 | 1. kolo kval. | Ekaterina Bychkova | Aditi Sinha | 6-1, 6-0 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
USA
29.12.03, 20 Let
29.12.03, 20 Let
Ekaterina Bychkova vs. Aditi Sinha - Vzájemné zápasy
09.05.21 | 1. kolo kval. | Ekaterina Bychkova | Aditi Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Ekaterina Bychkova form & Aditi Sinha form
Ekaterina Bychkova - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Emilie Lindh Gallagher | 6-4, 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
04.10.21 kvalifik. | vs. Lola Marandel | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
03.10.21 1. kolo kval. | vs. Na Dong | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Marbella - antuka | ||||
31.08.21 kvalifik. | vs. Ashley Lahey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Nadine Keller | 7-62, 6-2 | detail zápasu | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Ainhoa Fernandez Del Moral | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Moscow - antuka | ||||
21.07.21 1. kolo | vs. Alexandra Vasilyeva | 3-6, 6-1, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Telavi - antuka | ||||
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Liepaja - antuka | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Elena Malygina | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Tereze Vevere | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Romana Cisovska | 1-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.05.21 2. kolo kval. | vs. Ozlem Uslu | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Aditi Sinha | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.04.21 2. kolo kval. | vs. Federica Bilardo | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Perla Nieuwboer | 2-6, 7-5, 10-5 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Moscow - tvrdý I. | ||||
24.02.21 1. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 5-7, 3-6 | detail zápasu | |
St. Petersburg - tvrdý I. | ||||
06.02.16 1. kolo kval. | vs. Patricia Maria Tig | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
Nanjing - tvrdý | ||||
26.10.15 1. kolo | vs. Kristina Kucova | 7-5, 6-71, 3-6 | detail zápasu | |
Suzhou - tvrdý | ||||
19.10.15 1. kolo | vs. Su-Wei Hsieh | 6-4, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
19.10.15 čtvrtfinále | vs. Yafan Wang | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.10.15 2. kolo | vs. Irina Khromacheva | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
Tianjin - tvrdý | ||||
11.10.15 2. kolo kval. | vs. Jing-Jing Lu | 3-6, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
10.10.15 1. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 5-7, 6-1, 6-3 | detail zápasu | |
Tashkent - tvrdý | ||||
27.09.15 kvalifik. | vs. Stefanie Voegele | 5-7, 6-2, 4-6 | detail zápasu | |
26.09.15 1. kolo kval. | vs. Carolin Daniels | 6-3, 3-6, 6-2 | detail zápasu | |
Seoul - tvrdý | ||||
21.09.15 kvalifik. | vs. Paula Badosa Gibert | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
20.09.15 2. kolo kval. | vs. Ji-Hee Choi | 6-0, 6-3 | detail zápasu |
Aditi Sinha - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Soumeya Anane | 0-2, - Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
12.01.22 2. kolo kval. | vs. Ema Harajda | 6-75, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
07.12.21 1. kolo | vs. Laura D Arciniegas | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Santo - tvrdý | ||||
30.11.21 1. kolo | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.05.21 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Bychkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
04.04.21 1. kolo kval. | vs. Liz Badde | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 New - tvrdý | ||||
01.03.21 2. kolo kval. | vs. Ayushi Singh | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.21 1. kolo kval. | vs. Anu Moar | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Ortisei - tvrdý I. | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Alessia Piccoliori | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Adesuwa Osabuohien | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Potchefstroom - tvrdý | ||||
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Megan Basson | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Hamilton - tvrdý | ||||
11.02.20 1. kolo | vs. Angelina Graovac | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Guatemala - tvrdý | ||||
05.11.19 1. kolo | vs. Nicole Poj | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Bogota - antuka | ||||
30.10.19 1. kolo | vs. Sofia Franco Salcedo | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Cucuta - antuka | ||||
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Maria Paula Rodriguez Ovalle | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Lambare - antuka | ||||
20.08.19 1. kolo | vs. Arantxa Sanchez | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 La - antuka | ||||
15.08.19 2. kolo | vs. Jessica Plazas | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
13.08.19 1. kolo | vs. Tatiana Terwindt | 5-7, 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
16.07.19 kvalifik. | vs. Anoushka Wooller | 0-6, - Aditi Sinha - skreč | detail zápasu | |
15.07.19 1. kolo kval. | vs. Lara Manzur | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Lima - antuka | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Manuela Zegarra-Ballon | 0-6, 7-66, 3-10 | detail zápasu | |
Cairns - tvrdý | ||||
16.09.18 2. kolo kval. | vs. Kyoka Okamura | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
Victoria - tvrdý I. | ||||
17.06.18 1. kolo kval. | vs. Tara Malik | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
Hammamet - antuka | ||||
27.01.18 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Skachkova | 0-6, 1-6 | detail zápasu |