ZÁPAS
07.11.21 | 1. kolo kval. | Doroteja Petrovic | Georgia Kalamaris | 6-4, 6-3 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Srbsko
13.08.03, 20 Let
13.08.03, 20 Let
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Francúzsko
26.09.06, 17 Let
26.09.06, 17 Let
Doroteja Petrovic vs. Georgia Kalamaris - Vzájemné zápasy
07.11.21 | 1. kolo kval. | Doroteja Petrovic | Georgia Kalamaris | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
01.11.21 | kvalifik. | Doroteja Petrovic | Georgia Kalamaris | 6-4, 6-0 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Doroteja Petrovic form & Georgia Kalamaris form
Doroteja Petrovic - poslední zápasy
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 0-6, - Doroteja Petrovic - skreč | detail zápasu | |
W25 Vrnjacka - antuka | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 4-6, 8-10 | detail zápasu | |
W25 Kursumlijska - antuka | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marija Djurasic | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 1-6, 7-10 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lakshanya Vishwanath | 6-4, 3-6, 12-14 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 4-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
02.05.23 kvalifik. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 2-6, 0-2, - Doroteja Petrovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 1-6, 7-63, 7-10 | detail zápasu | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | Tiffany William - nenastoupil(a/i) | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 7-5, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Antalya - antuka | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, - Doroteja Petrovic - skreč | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Dement | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 1-6, 5-10 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 2-6 | detail zápasu |
Georgia Kalamaris - poslední zápasy
W15 Sharm - tvrdý | ||||
25.03.24 2. kolo kval. | vs. Laalitya Kalluri | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Giuliana Bestetti | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-3, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Makarova (2001) | 4-6, 0-2, - Georgia Kalamaris - skreč | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Carola Cavelli | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Africa Burillo Berezak | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. A Young Jang | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sharm - tvrdý | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Aglaya Fedorova | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Aryana Bartlett | 5-7, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W60 Nantes - tvrdý I. | ||||
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W80 Poitiers - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Ramialison | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25+H Cherbourg - tvrdý I. | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Evita Ramirez | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
07.08.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W100 Figueira - tvrdý | ||||
23.07.23 1. kolo kval. | vs. Kira Pavlova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Porto - tvrdý | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Corroios - tvrdý | ||||
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Elena Micic | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Cantanhede - koberec | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-72, 1-3, - Georgia Kalamaris - skreč | detail zápasu | |
W40 Palma - tvrdý | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Andrea Gamiz | 0-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25+H Tauste - tvrdý | ||||
18.06.23 1. kolo kval. | vs. Alana Parnaby | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
W25 Guimaraes - tvrdý | ||||
12.06.23 kvalifik. | vs. Eva Alvarez Sande | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Maria Joao Fonseca | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
17.05.23 2. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
16.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Ponomariova | 6-73, 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
15.05.23 kvalifik. | vs. Mariam Makashvili | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Kachreti - tvrdý | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 0-6, 1-6 | detail zápasu |