ZÁPAS
16.03.21 | kvalifik. | Dorka Drahota Szabo | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dorka Drahota Szabo vs. Jasmijn Gimbrere - Vzájemné zápasy
16.03.21 | kvalifik. | Dorka Drahota Szabo | Jasmijn Gimbrere | 6-4, 6-3 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Dorka Drahota Szabo form & Jasmijn Gimbrere form
Dorka Drahota Szabo - poslední zápasy
W25 Madrid - tvrdý | ||||
06.06.23 kvalifik. | vs. Lucia Peyre | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Tiziana Rossini | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Giulia Peres | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Alaminos - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Amelie Van Impe | 1-6, 7-5, 6-73 | detail zápasu | |
02.05.23 1. kolo | vs. Ksenia Zaytseva | 7-5, 2-6, 7-62 | detail zápasu | |
01.05.23 kvalifik. | vs. Nele Niermann | 7-67, 6-0 | detail zápasu | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Mackellar | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
25.11.22 2. kolo | vs. Anastasia Safta | 7-5, 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
22.11.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
19.10.22 1. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Alina Granwehr | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
22.03.22 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-5, - Dorka Drahota Szabo - skreč | detail zápasu | |
W15 Palmanova - antuka | ||||
18.03.22 2. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 5-7, 6-3, 3-6 | detail zápasu | |
16.03.22 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
14.02.22 kvalifik. | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 3-6, 5-10 | detail zápasu | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Porto - tvrdý I. | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
07.02.22 kvalifik. | vs. Julia Terziyska | 6-2, 4-6, 6-10 | detail zápasu | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Anet Angelika Koskel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Manacor - tvrdý | ||||
24.01.22 2. kolo kval. | vs. Himari Sato | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 6-3, 7-67 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
26.11.21 čtvrtfinále | vs. Jazmin Ortenzi | 6-2, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
25.11.21 2. kolo | vs. Romana Cisovska | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
24.11.21 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 6-2, 4-6, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Diana Shnaider | 4-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
10.11.21 1. kolo | vs. Anna Chekanskaya | 6-1, 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.10.21 semifinále | vs. Sonay Kartal | - | detail zápasu | |
22.10.21 čtvrtfinále | vs. Federica Arcidiacono | 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
21.10.21 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 2-6, 6-3, 7-61 | detail zápasu |
Jasmijn Gimbrere - poslední zápasy
W50 Roehampton - tvrdý I. | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Alice Gillan | 4-6, - Jasmijn Gimbrere - skreč | detail zápasu | |
W50 Edgbaston - tvrdý I. | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
05.02.24 kvalifik. | vs. Nadine Keller | 4-6, 7-5, 7-5 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 6-3, 3-6, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Sunderland - tvrdý I. | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 1-6, 7-68, 3-6 | detail zápasu | |
16.01.24 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 3-6, 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
15.01.24 kvalifik. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Amelie Brooks | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W35 Loughborough - tvrdý I. | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
08.01.24 kvalifik. | vs. Anna Frey | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ciara Moore | 3-6, 7-5, 10-7 | detail zápasu | |
W25 Selva - tvrdý I. | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Abbagnato | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Ortisei - tvrdý I. | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
19.11.23 kvalifik. | vs. Laura Cilekova | 6-0, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Petange - tvrdý I. | ||||
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Alexandra Eala | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Julia Avdeeva | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 4-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
13.11.23 kvalifik. | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Yana Morderger | 6-74, 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Sunderland - tvrdý I. | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
31.10.23 1. kolo | vs. Eliz Maloney | 5-7, 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W60 Glasgow - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Mingge Xu | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W40 Oldenzaal - antuka | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Aldershot - tvrdý | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Amarni Banks | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Roehampton - tvrdý | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Foxhills - tvrdý | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Naho Sato | 1-6, 7-5, 2-6 | detail zápasu | |
W60 Amstelveen - antuka | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Annelin Bakker | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
W40 The - antuka | ||||
03.07.23 kvalifik. | vs. Yana Morderger | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Madelief Hageman | 6-2, 5-7, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Ystad - antuka | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 0-6 | detail zápasu |