ZÁPAS
03.05.21 | 2. kolo kval. | Doga Turkmen | Vanessa Ersoz | 6-1, 6-4 | W15 Antalya | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Turecko
10.10.02, 21 Let
31 635 $
10.10.02, 21 Let
31 635 $
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Švédsko
05.05.02, 21 Let
14 778 $
05.05.02, 21 Let
14 778 $
Doga Turkmen vs. Vanessa Ersoz - Vzájemné zápasy
03.05.21 | 2. kolo kval. | Doga Turkmen | Vanessa Ersoz | 6-1, 6-4 | detail zápasu | W15 Antalya | antuka |
Doga Turkmen form & Vanessa Ersoz form
Doga Turkmen - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
30.01.24 kvalifik. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detail zápasu | |
W50 Antalya - antuka | ||||
15.01.24 kvalifik. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detail zápasu | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detail zápasu | |
W25 Istanbul - tvrdý I. | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - skreč | detail zápasu | |
W15 Buzau - antuka | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Brasov - antuka | ||||
24.08.23 čtvrtfinále | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detail zápasu | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Tbilisi - tvrdý | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detail zápasu |
Vanessa Ersoz - poslední zápasy
W15 Antalya - antuka | ||||
06.03.23 2. kolo kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 7-5, 5-7, 5-10 | detail zápasu | |
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-0, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
15.02.23 1. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
W15 Jhajjar - antuka | ||||
10.02.23 čtvrtfinále | vs. Zeel Desai | 6-2, 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
09.02.23 2. kolo | vs. Shachf Lieberman | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
08.02.23 1. kolo | vs. Jagmeet Kaur Grewal | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
23.11.22 1. kolo | vs. Anastasia Safta | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Evgeniya Burdina | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
26.10.22 1. kolo | vs. Madeleine Jessup | 0-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sharm - tvrdý | ||||
29.09.22 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
28.09.22 1. kolo | vs. Anna Borovinskaya | 6-1, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Varna - antuka | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Lia Karatancheva | 5-7, 1-6 | detail zápasu | |
14.09.22 1. kolo | vs. Daria Maria Tudor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Cairo - antuka | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
26.08.22 čtvrtfinále | vs. Sandra Samir | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
25.08.22 2. kolo | vs. Giuliana Bestetti | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
24.08.22 1. kolo | vs. Merna Refaat | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
20.08.22 semifinále | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
19.08.22 čtvrtfinále | vs. Ani Vangelova | 6-4, 1-6, 6-1 | detail zápasu | |
18.08.22 2. kolo | vs. Lisa Mays | 6-4, 3-6, 6-1 | detail zápasu | |
17.08.22 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Cairo - antuka | ||||
11.08.22 2. kolo | vs. Aya El Sayed | 6-2, 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
10.08.22 1. kolo | vs. Farah Khalil | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Frederiksberg - antuka | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-4, 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
02.08.22 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
01.08.22 kvalifik. | vs. Greta Schieroni | 6-2, 7-65 | detail zápasu | |
W15 Prokuplje - antuka | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Lucia Martinez Gomez | 2-6, 1-6 | detail zápasu | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Susanna Giovanardi | 1-6, 6-3, 10-5 | detail zápasu | |
W25 Ystad - antuka | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nellie Taraba Wallberg | 4-6, 4-6 | detail zápasu |