ZÁPAS
01.06.22 | 1. kolo | Dimitra Pavlou | Iveta Dapkute | 6-78, 7-61, 6-4 | W15 Heraklion | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Dimitra Pavlou | Iveta Dapkute | |
1. podání % | 86/140 (61%) | 87/135 (64%) |
Vyhrané body z 1.podání | 50/86 (58%) | 47/87 (54%) |
Vyhrané body z 2.podání | 22/54 (41%) | 15/48 (31%) |
Vyhrané break-bally | 10/17 (59%) | 9/24 (38%) |
Vyhrané body z returnu | 73/135 (54%) | 68/140 (49%) |
Vyhrané body celkem | 145/275 (53%) | 130/275 (47%) |
Dvojchyby | 12 | 8 |
Esa | 2 | 1 |
STATISTIKY ZÁPASU
1 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dimitra Pavlou | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Dimitra Pavlou | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 15-30, 15-40 | ||
Dimitra Pavlou | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dimitra Pavlou | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Dimitra Pavlou | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Iveta Dapkute | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 7-6, 7-7, 8-7, 8-8, 8-9 | ||
6-78 |
2 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dimitra Pavlou | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 3-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-4 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dimitra Pavlou | 3-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-6 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
3 | ||
0-0 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dimitra Pavlou | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Iveta Dapkute | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Dimitra Pavlou | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-3 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Iveta Dapkute | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dimitra Pavlou | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: klikněte na jméno hráče pro zobrazení detailních statistik hráče
Dimitra Pavlou vs. Iveta Dapkute - Vzájemné zápasy
01.06.22 | 1. kolo | Dimitra Pavlou | Iveta Dapkute | 6-78, 7-61, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
27.05.22 | čtvrtfinále | Dimitra Pavlou | Iveta Dapkute | 6-1, 6-75, 6-4 | detail zápasu | W15 Heraklion | antuka |
Dimitra Pavlou form & Iveta Dapkute form
Dimitra Pavlou - poslední zápasy
W15 Kursumlijska - antuka | ||||
16.04.24 1. kolo | vs. Olivia Bergler | 3-6, 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W75 Split - antuka | ||||
01.04.24 kvalifik. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 6-4, 6-71 | detail zápasu | |
31.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Carole Monnet | 6-4, 3-6, 1-4, - Dimitra Pavlou - skreč | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 6-2, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Seone Mendez | 2-6, 0-6 | detail zápasu | |
20.02.24 1. kolo | vs. Cagla Buyukakcay | 6-3, 7-62 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
W35 Antalya - antuka | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-71, 7-61, 6-74 | detail zápasu | |
06.02.24 kvalifik. | vs. Julia Ronney | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 7-64 | detail zápasu | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 7-5 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Leonie Kung | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Limassol - tvrdý | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Polina Iatcenko | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
18.11.23 semifinále | vs. Cristina Dinu | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
17.11.23 čtvrtfinále | vs. Oleksandra Oliynykova | 5-7, 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
16.11.23 2. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 6-2, 6-3 | detail zápasu | |
14.11.23 1. kolo | vs. Gabriela Ce | 7-63, 6-74, 6-3 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-77, 0-6 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
W15 Sibenik - antuka | ||||
08.10.23 finále | vs. Jana Bojovic | 7-5, 6-4 | detail zápasu | |
07.10.23 semifinále | vs. Lara Salden | 2-6, 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
06.10.23 čtvrtfinále | vs. Lucie Urbanova | 6-4, 2-6, 6-3 | detail zápasu | |
05.10.23 2. kolo | vs. Noa Krznaric | 3-6, 7-64, 6-2 | detail zápasu | |
04.10.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-3, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Kursumlijska - antuka | ||||
28.09.23 3. kolo | vs. Dominika Salkova | 1-6, 0-6 | detail zápasu | |
27.09.23 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
26.09.23 1. kolo | vs. Zoe Crimmel | 6-0, 6-1 | detail zápasu | |
25.09.23 kvalifik. | vs. Fabienne Gettwart | 6-2, 4-6, 6-1 | detail zápasu |
Iveta Dapkute - poslední zápasy
W50 Murska - tvrdý I. | ||||
25.03.24 kvalifik. | vs. Angelina Wirges | 3-6, 0-6 | detail zápasu | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Carlotta Moccia | 3-6, 6-3, 7-63 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Sofia Milatova | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
20.03.24 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
19.03.24 kvalifik. | vs. Ioana Teodora Sava | 5-7, 6-3, 10-7 | detail zápasu | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Nina Vargova | 0-6, 6-74 | detail zápasu | |
13.03.24 1. kolo | vs. Min Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detail zápasu | |
12.03.24 kvalifik. | vs. Stella Kovacicova | 4-6, 6-4, 10-8 | detail zápasu | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Aino Alkio | 7-64, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 2-6 | detail zápasu | |
05.03.24 kvalifik. | vs. Vivien Sandberg | 7-64, 6-1 | detail zápasu | |
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-2, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
27.02.24 2. kolo kval. | vs. Xenia Bandurowska | 3-6, 2-6 | detail zápasu | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Josefine Falster | 6-2, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Tian Jialin | 6-75, 6-2, 9-11 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-1, 6-4 | detail zápasu | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 6-1, 3-6, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Manacor - tvrdý | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Jenny Duerst | 1-6, 3-6 | detail zápasu | |
14.02.24 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 6-4, 7-5 | detail zápasu | |
13.02.24 kvalifik. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-3, 6-1 | detail zápasu | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Paula Ortega Redondo | 7-5, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 5-7 | detail zápasu | |
28.11.23 1. kolo | vs. Irina Balus | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Heraklion - antuka | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
W25 Heraklion - antuka | ||||
14.11.23 kvalifik. | vs. Emma Slavikova | 2-6, 6-72 | detail zápasu | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W40 Heraklion - antuka | ||||
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 3-6 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-1, 2-0, Ana Prso - skreč | detail zápasu |