ZÁPAS
30.08.21 | 1. kolo kval. | Diletta Cherubini | Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | W25 Trieste | antuka |
STATISTIKY ZÁPASU
Země
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Datum narození
Výška
Váha
Profesionálem od
Hraje
Umístění v žebríčku
Body
Prémie
Taliansko
21.09.01, 22 Let
10 605 $
21.09.01, 22 Let
10 605 $
Diletta Cherubini vs. Barbara Dessolis - Vzájemné zápasy
30.08.21 | 1. kolo kval. | Diletta Cherubini | Barbara Dessolis | 6-1, 6-1 | detail zápasu | W25 Trieste | antuka |
Diletta Cherubini form & Barbara Dessolis form
Diletta Cherubini - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | detail zápasu | |
W35 Alaminos - antuka | ||||
11.03.24 kvalifik. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | detail zápasu | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
08.03.24 čtvrtfinále | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | detail zápasu | |
07.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | detail zápasu | |
06.03.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | detail zápasu | |
W15 Antalya - antuka | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | detail zápasu | |
W25 Nairobi - antuka | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | detail zápasu | |
W100 Dubai - tvrdý | ||||
04.12.23 kvalifik. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W15 Ahmedabad - tvrdý | ||||
01.12.23 čtvrtfinále | vs. Tanisha Kashyap | - | detail zápasu | |
30.11.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
W25 Bengaluru - antuka | ||||
24.11.23 čtvrtfinále | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
23.11.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | detail zápasu | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | detail zápasu | |
08.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Solarino - koberec | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - skreč | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
22.09.23 čtvrtfinále | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
21.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | detail zápasu | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Zaragoza - antuka | ||||
07.09.23 čtvrtfinále | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | detail zápasu | |
06.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | detail zápasu | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - skreč | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
01.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | detail zápasu |
Barbara Dessolis - poslední zápasy
W35 Santa - antuka | ||||
26.03.24 kvalifik. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 0-6, 6-4, 3-10 | detail zápasu | |
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 7-5, 2-6, 10-7 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
20.02.24 kvalifik. | vs. Manon Arcangioli | 3-6, 1-6 | detail zápasu | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 7-64 | detail zápasu | |
W15 Monastir - tvrdý | ||||
13.02.24 kvalifik. | vs. Tess Sugnaux | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Sofia Drohomyretska | 6-0, 6-0 | detail zápasu | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mana Ayukawa | 2-6, 6-3, 10-8 | detail zápasu | |
W15 Nules - antuka | ||||
15.11.23 kvalifik. | vs. Ana Martinez Vaquero | 7-5, 2-6, 10-12 | detail zápasu | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Martina Medina Hernandez | 6-1, 6-1 | detail zápasu | |
W15 Castellon - antuka | ||||
07.11.23 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 4-6, 1-6 | detail zápasu | |
06.11.23 kvalifik. | vs. Fernanda Astete | 6-0, 3-1, Fernanda Astete - skreč | detail zápasu | |
05.11.23 2. kolo kval. | vs. Jacquline Nylander Altelius | 7-62, 6-1 | detail zápasu | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Nina Ugrelidze | 7-64, 6-4 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 6-4, 4-6, 3-6 | detail zápasu | |
24.10.23 kvalifik. | vs. Martina Spigarelli | 7-63, 6-2 | detail zápasu | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Marcella Dessolis | 6-2, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Tina Nadine Smith | 1-6, 2-6 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
19.09.23 kvalifik. | vs. Dia Evtimova | 2-6, 7-64, 3-10 | detail zápasu | |
18.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 6-4, 6-0 | detail zápasu | |
W15 Fiano - antuka | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Lavinia Morreale | 3-6, 6-77 | detail zápasu | |
W25 Trieste - antuka | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 2-6, 6-4, 6-10 | detail zápasu | |
W15 Les - tvrdý | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 3-6, 6-4, 1-6 | detail zápasu | |
19.07.23 1. kolo | vs. Matilde Mariani | 7-5, 7-63 | detail zápasu | |
W25 Tarvisio - antuka | ||||
26.06.23 kvalifik. | vs. Anne Schaefer | 1-6, 1-6 | detail zápasu | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 2-6, 6-4, 10-6 | detail zápasu | |
W15 Kranjska - antuka | ||||
15.06.23 2. kolo | vs. Melania Delai | 3-6, 4-6 | detail zápasu | |
14.06.23 1. kolo | vs. Marcella Dessolis | 6-0, 6-4 | detail zápasu | |
W15 Poertschach - antuka | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Leonie Kung | 6-3, 6-71, 0-6 | detail zápasu | |
09.05.23 1. kolo | vs. Caterina Odorizzi | 6-4, 6-2 | detail zápasu | |
W25 Santa - antuka | ||||
04.05.23 2. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 3-6, 4-6 | detail zápasu |